You are currently viewing Szkoła rodzenia i ginekolog w Łodzi

Szkoła rodzenia i ginekolog w Łodzi

Od dawna starałam się z mężem o dziecko. Jednak pomimo naszych starań bardzo długo nic z tego nie wychodziło. Gdy byłam już trochę załamana tymi niepowodzeniami i stwierdziłam, że chyba czas żeby udać się o pomoc do lekarza okazało się, że jestem w ciąży.

Bardzo dobra szkoła rodzenia

szkoła rodzeniaPodobno dosyć często tak właśnie to się dzieję. Byliśmy z mężem naprawdę bardzo szczęśliwi. Wiedziałam teraz, że muszę znaleźć dobrego lekarza, który poprowadzi moją ciąże. Mój ginekolog jest bardzo dobry jednak on ni pracuje już w żadnym szpitalu a na tym mi najbardziej zależało. No cóż w łodzi jest wielu lekarzy i na pewno znajdę kogoś odpowiedniego. Koleżanka powiedziała mi, że u niej na osiedlu jest bardzo dobra popularna szkoła rodzenia w Łodzi i także tam przyjmuje lekarz, który pracuje także w szpitalu. Postanowiłam także właśnie tam pójść na wizytę. Gdy tam poszłam okazało się, że przyjmuje tam naprawdę wielu lekarzy. Ja do tej pory nie miałam pojęcia o takim miejscu. Jest tu na przykład medycyna pracy a ja zawsze po zaświadczenie do pracy jeździłam tak daleko. Jest tu endokrynolog, do którego była naprawdę dość spora kolejka. Był też lekarz kardiolog, ale przyjmował tam tylko w poniedziałki. Na wizytę do lekarza czekałam około godzinę. Czyli wcale nie aż tak długo. Na tej wizycie byłam z mężem bo po prostu wcześniej przeczytałam o tym, że jeśli kobieta jest w ciąży to mąż może wejść razem z nią do gabinetu. Takie rozwiązanie mi się bardzo spodobało. Lekarz był naprawdę bardzo miły i z tego co zdążyłam zauważyć miał naprawdę bardzo dobry sprzęt.

Lekarz zlecił mi wykonanie badań, które mam przynieść na następną wizytę a także założył mi kartę ciąży, w której będzie zapisywał wszystkie moje wizyty. Miałam wrażenie, że ten ginekolog jest naprawdę dobry praktycznie od pierwszej mojej wizyty.