You are currently viewing Szkolenia pracownicze i firma rachunkowa

Szkolenia pracownicze i firma rachunkowa

Na pewno wielu z was było już na jakiś szkoleniach od początku roku, a jeśli nie to na pewno byliście na takich szkoleniach w poprzednich latach. Szkolenia mogą dotyczyć niemalże wszystkiego, co jest związane z tematyką wykonywanych obowiązków w danej firmie.

Firma rachunkowa w warszawie i rozwój pracowników

firma rachunkowaCzęsto się zdarza, że to nasi pracodawcy finansują nam wszelkie szkolenia, ale zdarza się, że to my sami z siebie jedziemy na jakieś szkolenia i sami za nie płacimy. To też dobrze, gdyż chcemy się rozwijać. Człowiek przez całe życie się uczy i nie powinien nigdy przestawać. Ja często byłam na takich szkoleniach za które sama musiałam zapłacić. Ostatnio pojechałam aż do Warszawy gdzie znajduje się firma rachunkowa w warszawie na szkolenie z zakresu danych objętych tajemnicą służbową. Zawsze po wszelkich kursach dostaje się liczne certyfikaty, które później można przedstawić swojemu pracodawcy, a niekiedy one wpływają na wysokość otrzymywanego wynagrodzenia. Szkolenia mogą mieć różne tytuły na przykład BHP, prowadzenie ksiąg rachunkowych, zarządzanie czasem oraz tak dalej. Ja byłam z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych. Takie szkolenia zawsze odbywają się w ściśle określonym czasie, nigdy nie trwają zbyt długo. Co najwyżej osiem godzin w ciągu jednego spotkania, a tych spotkań może być góra trzy. Na tym szkoleniu pokazywali nam na przykładach, że może być coś takiego jak tania rachunkowość, pokazywali jak umiejętnie i szybko prowadzić swoje księgi rachunkowe, albo danej firmy, jeśli jesteśmy jej pracownikami.

Ja jeszcze nie pracuję w zawodzie, ale właśnie dlatego chodzę na takie szkolenia, by móc łatwiej dostać taką pracę w każdej firmie. Wiem, że firma rachunkowa wymaga od kandydatów posiadania różnych szkoleń. Dobrze jest jeszcze trafić na taką firmę, która sama z siebie kieruje na różne szkolenia, prawda?