You are currently viewing Szukam sprzedawcy do hurtowni

Szukam sprzedawcy do hurtowni

Zatrudniam samych najlepszych ludzi. Dzięki temu wiem, że mam zgrany zespół, który świetnie wywiązuje się ze wszystkich swoich obowiązków. Ostatnio jednak powiększyłem ofertę i jestem zmuszony zatrudnić do pracy kolejną osobę na dział z pościelą.

Nowy pracownik będzie odpowiadał za dział z pościelą

hurtownia pościeli 3dOtóż odezwał się do mnie dawny znajomy z czasów liceum. Od kilku lat zajmuje się on produkcją pościeli 3d i zaoferował mi współpracę, na którą chętnie przystałem. W mieście jest już jedna hurtownia pościeli 3d, którą prowadzi moja żona i wiem, że ma ogromne zyski. Chętnie zajmę się sprzedażą takiej pościeli. Posiadam ogromny wybór, ale pościel 3d jak dotąd nie była u mnie dostępna. Zgłosiłem więc zapotrzebowanie na pracownika do działu z pościelą, który będzie odpowiadał za sprzedaż. Musi to być osoba, która posiada już doświadczenie i zna się na takiej pościeli. Sprzedawca musi posiadać wiedzę i być wiarygodny, żeby klienci byli zadowoleni. Rozmowy prowadzę sam osobiście. Tak samo działa hurtownia pościeli 3d mojej żony, gdzie ona osobiście odpowiada za zatrudnianie ludzi. Zapytałem ją też przy okazji czy nie ma kogoś godnego polecenia i dała mi namiar na Tomka, który kiedyś u niej pracował, ale musiał wyjechać z kraju. Z tego co wiadomo żonie już wrócił i szuka pracy. Ona ma komplet ludzi i nie mogła go zatrudnić. Zadzwoniłem więc do niego i umówiłem się na spotkanie. Szukał pracy co było dla mnie dobrą wiadomością, ponieważ wiedziałem, że chętnie zgodzi się podjąć u mnie zatrudnienie.

Od miesiąca już sprzedaję pościel i jestem zadowolony. Moja żona Ewa zaczęła się zaopatrywać u tego samego producenta, ponieważ uznała, że ma świetne ceny i dobre gatunkowo materiały. Niebawem planujemy połączyć swoje firmy i działać wspólnie.