Szybki wynajem busów sponsorem filmu przyrodniczego o jaguarach

Jako naukowiec często wyjeżdżam na różnego rodzaju ekspedycje. Jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ wtedy mogę się rozwijać i poszerzać swoje umiejętności. Pewnego dnia odwiedziła nas bardzo znana osoba, która prowadziła różnego rodzaju firmy transportowe.

Bydgoski wynajem busów i atrakcyjna wyprawa

wynajem busówJedną z nich była na przykład bardzo nowoczesna wypożyczalnia busów Bydgoszcz. Jej właściciel stwierdził, że sfinansuje wyprawę, która ma nagrać życie dzikich jaguarów w Peru. Z poufnych źródeł dowiedziałem się, że ten przewóz osób walczy i jest laureatem do jakiejś prestiżowej nagrody i film przyrodniczy ma zwiększyć ich szansę na zwycięstwo. Ja nie miałem nic przeciwko, ponieważ dla mnie wydawało się to nie zwykle atrakcyjne nawet jeżeli głównym sponsorem został szybki wynajem busów Bydgoszcz. Jednak martwiło mnie naturalne występowanie jaguara, który zamieszkiwał bardzo trudne dostępne miejsca. Nasza ekspedycja mogła trwać tygodniami zanim znajdziemy odpowiednie poszlaki. Oczywiście byłem specjalistą i stwierdziłem, że wynajem autobusów nie będzie zawiedziony. W końcu jaguar wcale nie jest aż tak trudno dostępnym zwierzakiem. Po prostu odpowiednia wiedza, długie przygotowania oraz zaangażowanie całej ekipy w wyjazd do Peru musi przynieść korzyści. Oczywiście ja jako człowiek z najlepszym doświadczeniem stwierdziłem, że sam znajdę idealnego kamerzystę oraz fotografa.

Lasy tropikalne i puszcze są pięknym ale też niebezpiecznym miejscem i nie mogę zabrać ze sobą przypadkowych ludzi. Tam wyszkolenie oraz wyjątkowo ciche umiejętności poruszania się są na wagę złota.

Więcej na: www.crosstravel.pl