You are currently viewing Szybkie usuwanie owłosienia

Szybkie usuwanie owłosienia

Każdy z nas posiada owłosienie na całej skórze. W jednych miejscach jest go więcej, a w innych mniej, ale szczególną uwagę do ich pozbywania się przywiązują kobiety. Dla nich gładka skóra na nogach czy pod pachami jest sprawą pierwszorzędną.

Gdzie można laserowo usunąć owłosienie?

laserowe usuwanie owłosienia szczecinWłoski, które zostaną zgolone lub wyrwane, z pewnością prędzej czy później odrosną. Ogolone odrastają nawet po dwunastu godzinach, a wyrwane mogą nie pojawiać się przez kilkanaście dni. Jednak to co łączy te metody, to krótkotrwały efekt, przez co zabieg trzeba ciągle powtarzać. Znacznie lepsze jest laserowe usuwanie owłosienia Szczecin jest miastem, w którym bardzo dużo kobiet zdecydowało się na taki zabieg. Jest on przede wszystkim bezpieczny i bezbolesny. Wiązka lasera wnika głęboko pod skórę i wypala włoski razem z cebulkami, dzięki czemu kolejne już nie wyrastają na ich miejscu. Jest to najskuteczniejsza metoda usuwania owłosienia, ale jest też najdroższa. Jeden zabieg kosztuje od około dwustu do nawet sześciuset złotych, a trzeba ich wykonać nawet kilkanaście, aby osiągnąć satysfakcjonujący efekt. Depilacja laserowa jest przeprowadzana przed doświadczone kosmetyczki w salonach urody, które dysponują odpowiednim rodzajem lasera. Przed każdym zabiegiem, przeprowadzana jest konsultacja i wywiad, mający na celu wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań. Jeden zabieg może trwać od dwudziestu do maksymalnie czterdziestu minut i zależy od ilości włosków na centymetrze skóry oraz od ich grubości.

Prawie w każdym mieście znajdziemy salon kosmetyczny, który oferuje depilację laserową. Korzystają z niej głównie kobiety, gdyż depilują nogi, pachy i okolice bikini. Mężczyźni tą metodę wykorzystują do pobycia się nadmiernego owłosienia na klatce piersiowej.