You are currently viewing T -shirty z nadrukiem typu fullprint

T -shirty z nadrukiem typu fullprint

 

Nowoczesna technologia nadruku na koszulkach i bluzach pozwala na bardzo efektowne nanoszenie wszelkich obrazów i napisów. Oprócz metody sitodruku i haftu komputerowego możemy zainteresować się nowoczesną metodą barwienia i nanoszenia grafik na koszulki, zwaną „fullprint”. Dzięki niej możemy w prosty sposób stworzyć niezwykle efektowny nadruk, który będzie naniesiony na całej powierzchni koszulki, który może być tworzony na zamówienie.

Odzież z efektownym nadrukiem typu fullprint

koszulki fullprintNadruki tego typu mogą być nanoszone na wiele typów odzieży, a także innych typów produktów materiałowych. Oprócz koszulek nadruk fullprint może być nanoszony na torby, fartuchy, ręczniki czy poduszki. Podstawowym elementem, jaki zwraca uwagę, gdy projektujemy koszulki fullprint jest fakt, że nadruk tego typu jest o wiele bardziej złożony graficznie od tradycyjnych i starszych technik sitodruku. Dzięki temu na koszulce lub innym materiale może zostać naniesiona grafika zawierająca więcej szczegółów i wyższą rozdzielczość obrazu wstępnego. Nadruk typu fullprint to wspaniały sposób na stworzenie odzieży czy pościeli, na której zostaną przedstawione krajobrazy, wizerunki osób czy też kolarze kolorów, które nie mogłyby zostać naniesione przy pomocy innych technik. Dzięki tego typu technice odzież może być także idealnym prezentem dla dzieci i dorosłych, którzy cenią sobie idealne odwzorowanie szczegółów graficznych.

Nadruki typu fullprint mogą zostać nanoszone na zamówienie, a większość zamówień na odzież i inne towary odbywa się zdalnie, poprzez interfejs producenta tego typu odzieży. Dzięki stronom internetowym możemy wybrać grafiki, jakie mają być naniesione na odzież, a także dobrać odpowiedni krój koszulki lub bluzy dla siebie, lub innej osoby.