You are currently viewing Tabliczki z numerem domu – opinia praktykanta

Tabliczki z numerem domu – opinia praktykanta

Nazywam się Maksymilian i w zeszłym roku miałem w praktyki w firmie produkcyjnej. To był dobry okres w moim życiu, ponieważ zdobyłem ogromną wiedzę i nauczyłem się wielu praktycznych rzeczy. Firma produkcyjna, w której miałem praktyki nauczyła mnie jak powstaje tabliczka z numerem domu oraz w jaki sposób wykonywana jest ramka do tablicy rejestracyjnej.

Jak powstaje tabliczka z numerem domu?

tabliczka z numerem domuWcześniej nie miałem pojęcia jak powstaje ramka tablicy rejestracyjnej a teraz posiadam ogromną wiedzę na ten temat co również dla mnie samego jest imponujące. Podczas praktyk również samodzielnie wykonywałem ramki do tablic rejestracyjnych i pracownik, który został mi przydzielony do opieki zawsze mnie chwalił. Mówił, że każda ramka do tablicy rejestracyjnej została wykonana bardzo precyzyjnie i jestem doskonałym praktykantem. Kiedyś do zrobienia była ramka tablicy rejestracyjnej motocykla, której nigdy wcześniej nie wykonywałem. Zgłosiłem się na ochotnika, ponieważ również chciałem się nauczyć jak powstaje niedroga tabliczka z numerem domu. Mój opiekun optymistycznie zareagował na moją propozycję i od razu podeszliśmy do stanowisku, na którym taka ramka do tablicy rejestracyjnej motocykla ma zostać wykonana. Byłem bardzo podekscytowany, ale wiedziałem, że produkcja przebiega bardzo dobnie jak w przypadku ramki do tablic rejestracyjnych. Naturalnie od razu załapałem na czym wszystko polega i mogłem samodzielnie produkować wszystkie ramki do tablic rejestracyjnych. W sumie, to bardzo szybko się we wszystko wdrożyłem, ponieważ już podczas trzeciego dnia praktyk zacząłem wykonywać samodzielnie ramki do tablic rejestracyjnych.

Opiekun potwierdził, że jestem bardzo zdolny i warto mi zaufać. Bardzo chciałbym tam pracować po szkole. Na pewno się do nich wtedy zgłoszę.