You are currently viewing Tani lokalizator samochodowy

Tani lokalizator samochodowy

Stare samochody były przez nas użytkowane niemal od powstania firmy, i w końcu przyszła pora by wymienić je na nowe. Jednak problemem były lokalizatory samochodowe, które były przypisane do konkretnego pojazdu i nie mogły być zamontowane w innym pojeździe, z racji wymagań ustawowych. Mieliśmy więc niemały problem, by nowe samochody w takowe wyposażyć.

Nowoczesny lokalizator do samochodu służbowego

lokalizator gps do auta w dobrej cenieLokalizatory przydawały się w wielu sytuacjach. Nie tylko pozwalały na lepszą koordynację działań między zespołami, ale również pozwalały na szybszą reakcję dyspozytorów i sprawniejsze przydzielanie grup do konkretnej interwencji. Nie wyobrażaliśmy sobie pracy bez nich, bo wtedy musielibyśmy znów działać prawie po omacku, dlatego też lokalizatory były jednym z pierwszych zakupów do samochodów, zaraz po ich otrzymaniu. Na nasze szczęście, sklep w którym pierwotnie zaopatrywaliśmy się w elektronikę do samochodów nadal działał, i ciągle można było tam znaleźć dobry lokalizator GPS do auta w dobrej cenie. Modeli do wyboru mieliśmy całkiem dużo, i mogliśmy dostać nawet te same urządzenia których używaliśmy do tej pory, jednak zdecydowaliśmy się nieco unowocześnić sprzęt, i kupić lokalizatory nowsze, lepsze i o większym zasięgu. Instalacja takich urządzeń, mimo iż były one nowego typu, nie różniła się wcale od montażu starych lokalizatorów, i mogliśmy ją wykonać w ledwie godzinę, bez potrzeby rozbierania elementów samochodu.

Raz zamontowany, lokalizator był bardzo trudny do usunięcia, a tym bardziej do wykrycia, jednak działał równie dobrze jak dotychczasowy sprzęt. Zwłaszcza dyspozytorzy bardzo chwalili nowe urządzenia, gdyż nie gubiły one sygnału i miały o wiele większy zasięg niż starego typu lokalizatory, co jeszcze bardziej ułatwiało pracę.