You are currently viewing Tata opowiada mi o sprzedaży koszy ulicznych

Tata opowiada mi o sprzedaży koszy ulicznych

Mój tata jest zaradnym człowiekiem i zawsze potrafił zadbać o rodzinę. Kiedy zdecydował się na założenie własnej firmy to mama miała na początku lekkie obawy, które bardzo szybko odeszły w niepamięć. Tata świetnie poprowadził swoją działalność i dziś jest cenionym handlowcem.

Jak są produkowane kosze uliczne?

kosze uliczneKiedy skończył się rok akademicki to przyjechałam do domu na wakacje. Tata o wszystkim mi wtedy dokładnie opowiedział. Sprzedaje on kosze uliczne, w które zaopatruje się u swojego znajomego producenta. W zasadzie to właśnie on namówił tatę na założenie własnej firmy. Kosze metalowe, które w ofercie posiada mój tata są naprawdę świetne i doskonale się sprawdzają. Tata dużo mi opowiadał o swojej działalności. Jestem z niego bardzo dumna, bo doskonale sobie radzi i jest zadowolony a dla mnie to jest najważniejsze. Od niedawna też sprzedaje pojemniki na psie odchody, które stały się hitem! Tata mówił, że co chwilę dostaje jakieś telefony od kontrahentów, którzy chcą od niego właśnie kupować te pojemniki na psie odchody. Zauważyłam, że mama jest również bardzo dumna z taty i wspiera go. Tata cały wieczór opowiadał o swojej działalności i wyjaśniał mi jak produkowane są kosze metalowe oraz wskazał mi miejsca, w których stoją jego kosze uliczne. Na naszym osiedlu pojawiły się nowe pojemniki na psie odchody, które również pochodzą od mojego taty. Zyski jakie osiąga są wysokie i rodziców w końcu było stać na wykupienie mieszkania na własność . Nie są już obciążeni kredytem hipotecznym i pieniądze mogą inwestować w przyszłość. Zawsze marzyli o wyjeździe za granicę na wakacje i w końcu to marzenie stało się realne.

Tata przyniósł nawet dwa pojemniki na psie odchody, które trzyma w garażu. Pokazał mi dokładnie jakie mają zastosowanie. Dobrze, że mu się udało.

Czytaj więcej na: Koszetormet.pl