You are currently viewing Tłumacz niemiecki do przetłumaczenia dokumentów

Tłumacz niemiecki do przetłumaczenia dokumentów

 

Jakiś czas temu otrzymałam list polecony pochodzący z Niemiec. Zazwyczaj jak nie wiem o co chodzi to staram się nie odbierać wiadomości, ale w tym przypadku powodowała mną zwykła ciekawość. I całe szczęście, że odebrałam, ponieważ w kopercie zawarte było pismo, które informowało mnie o przepisaniu na mnie domu po moim wujku ze strony mamy.

Tłumacz od spraw spadkowych

tłumacz łódźWszystkie dokumenty były napisane w języku niemieckim. Postanowiłam w pierwszej kolejności przetłumaczyć je za pomocą translatora, żeby móc zorientować się jakie treści zawierają. Translator przetłumaczył, że chodzi o sprawy spadkowe mojego wujka, który zmarł przed miesiącem. Był to brat mojej mamy, który a stałe mieszkał w Niemczech i miał niemieckie obywatelstwo. Postanowiłam zanieść dokumenty do przetłumaczenia. Tłumacz z Łodzi wycenił mi koszt tłumaczenia na podstawie ilości stron, które musi przetłumaczyć. Pan, który odebrał ode mnie dokumenty był bardzo kompetentny i ma duże doświadczenie w tłumaczeniu tego rodzaju dokumentów. Dodatkowo oprócz niemieckiego wykonuje jeszcze tłumaczenia w języku angielskim i rosyjskim. Tłumacz łódź ma również atrakcyjne ceny. Wyceniałam innych tłumaczy przez internet i okazuje się, że ceny za wykonanie tłumaczenia dokumentów są bardzo zróżnicowane. Pan ma również bardzo dobry zmysł komunikacji, bardzo dobrze prowadzi rozmowę i dopytuje czego dokładnie się od niego oczekuje i czy wiemy, co mnie więcej się znajduje w pozostawionych mu dokumentach.

Fajnie, że udało mi się znaleźć tak kompetentną osobę. Tłumacz łódź wykonał usługę w ciągu trzech dni, dzięki czemu bardzo szybko mogłam się zapoznać z treścią dokumentów. Teraz pozostaje mi tylko zanieść dokumenty do prawnika, żeby sprawdzić jako mogę się ustosunkować do sprawy spadku.