You are currently viewing Ubierać się jak idol – markowe ubrania Prosto

Ubierać się jak idol – markowe ubrania Prosto

Oglądałam ostatnio pewna telewizję muzyczną. Jestem bardzo zdziwiona bo chyba coraz mniej jest na takich kanałach muzyki. Nie wiem dlaczego akurat na takich kanałach są jakieś seriale. Nie wiem czy jest to po prostu odpowiednie miejsce do tego.

Prosto Klasyk marzeniem wielu chłopców

bluzaNo pewnie są to seriale skierowane do młodych osób, ale skoro jest to kanał muzyczny to powinna cały czas tam lecieć muzyka. Było też kilka wywiadów z młodym wokalistą. Siostrzeniec powiedział mi, że to teraz najbardziej popularny piosenkarz. Tak naprawdę muszę być daleko w tyle bo ani nigdy go nie widziałam ani nie znam żadnej jego piosenki. Siostrzeniec zachwycał się tym jak był ubrany piosenkarz, podobno wszystkie rzeczy były markowe. Miał koszulkę Stussy, którą mój siostrzeniec bardzo chciałby mieć. Na to miał bluzę Prosto Klasyk na suwak. Na głowie była czapka Mitchell and Ness, która rzeczywiście była nietypowa. Siostrzeniec powiedział mi, że carhartt koszulka tez jest teraz bardzo modna i on takie koszulki też często nosi. Tak samo jak piosenkarz często nosi ubrania Cayler and Sons, które siostrzeńcowi także się podobają. Obiecałam mu, że gdy będzie miał urodziny to zabiorę go do galerii i sam wybierze sobie taki ubrania i będzie mógł się ubrać lepiej niż ten piosenkarz. Siostrzeniec powiedział, że nie może doczekać się swoich urodzin i że szkoda, że to dopiero za pół roku. Zrobiło mi się go jakoś żal. Dostałam ostatnio premię w pracy i tak naprawdę mogłam pozwolić sobie na to by kupić mu parę rzeczy.Skoro on będzie szczęśliwy to dlaczego nie.

 

Zaraz zabrałam go na zakupy gdzie przymierzał i wybierał sobie upragnione ubrania. Co prawda nie były najtańsze, ale jak dla mnie wyglądały na dobre jakościowo. Siostrzeniec był tak szczęśliwy, że powiedział, że w weekend przyjdzie i umyje mi samochód.

Zainteresowanym modą młodzieżową polecam link Prosto Klasyk – matshop.pl