You are currently viewing Udałam się do kancelarii adwokackiej w Gdyni

Udałam się do kancelarii adwokackiej w Gdyni

  • Post author:
  • Post category:Prawo

 

Z ojcem mojego dziecka nigdy nie byłam w formalnym związku, ale przez jakiś czas mieszkaliśmy razem. Obecnie nie jesteśmy parą, ale były partner zawsze sumiennie płacił alimenty na swoją córkę. Niestety, sytuacja ta zmieniła się kilka tygodni temu. Ojciec dziecka uznał, że alimenty są zbyt wysokie i złożył wniosek do sądu o ich obniżkę. Nie zgadzałam się z nim.

Znalazłam bardzo dobrą kancelarię adwokacką

kancelarie adwokackie w gdyniNa początku się załamałam, ale w końcu wzięłam się w garść. Wiedziałam, że muszę poszukać sobie najlepszego adwokata, który poprowadziłby moją sprawę. Obawiałam się bowiem, że mnie samej puszczą nerwy w sądzie i tylko sobie zaszkodzę swoim zachowaniem. Odpowiedniego adwokata znalazłam w internecie. Był to niezwykle polecany i rekomendowany specjalista, który prowadził swoje kancelarie adwokackie w Gdyni. Specjalizował się on w prawie rodzinnym i opiekuńczym. Miał wieloletnie doświadczenie związane z prowadzeniem spraw sądowych oraz praktyką prawniczą. Wiele osób polecało go jako świetnego specjalistę, który świetnie zna się na prawie, a także potrafi odpowiednio doradzić każdemu klientowi. Jego kancelaria posiada także wykupione ubezpieczenie OC, dlatego korzystając z jego usług można naprawdę poczuć się bezpiecznie. Zdecydowałam się umówić na wizytę u tego adwokata. Już wkrótce przekonałam się, że to był naprawdę świetny wybór.

Adwokat ten podjął się prowadzenia za mnie sprawy sądowej. To do niego musiały być kierowane wszystkie pisma, ponieważ został moim pełnomocnikiem w sprawie. Ja musiałam tylko stawiać się na rozprawy, jednakże świetnie przygotował mnie on do zadawania pytań i odpowiedzi na te zadane mnie. Dzięki niemu wiedziałam, czego powinnam spodziewać się w trakcie sprawy o alimenty. Byłam bardzo zadowolona z jego pomocy.

Sprawdź także https://www.adwokat-mickiewicz.com/