You are currently viewing Udzielam korepetycji – skorzystam z kreatora wizytówek

Udzielam korepetycji – skorzystam z kreatora wizytówek

Pracuje jako nauczycielka matematyki w technikum ale również udzielam dodatkowo korepetycji uczniom by przygotować ich do matury lub wytłumaczyć zagadnienia, których nie rozumieją. Zajmuję się tym od ponad piętnastu lat.

Kreator wizytówek to naprawdę dobre rozwiązanie

kreator wizytówek

Mam przeważnie stałe grono uczniów jednak często oni polecają mnie swoim znajomym. Pewnego dnia jak co piątek spotkałam się z jedną z moich uczennic, która poprosiła mnie o swoje dane ponieważ jej koleżanki również chciałyby skorzystać z moich usług. Jak zawsze zapisałam wszystko na małych karteczkach. Agata zapytała mnie czy może nie lepiej by było gdybym miała swoje własne wizytówki. Tłumaczyła, że zawsze można je gdzieś schować do portfela a karteczki można przez pomyłkę wyrzucić. Miała rację. Pokazała mi pewien profesjonalny kreator wizytówek. Wizytówki online można było projektować nie wychodząc z domu! Był bardzo prosty w obsłudze więc gdy tylko skończyłyśmy zajęcia uruchomiłam go na moim laptopie. Nie sądziłam, że projektowanie wizytówek to taka prosta i fajna sprawa. Zauważyłam opcje wizytówki wzory, mogłam wybrać z ponad czterdziestu szablonów. Skorzystałam z tego, ponieważ niektóre z nich były naprawdę ciekawe. Program do wizytówek był darmowy. Nie musiałam płacić żadnych ukrytych kosztów. Zawiozłam projekt do agencji reklamowej i wydrukowałam na próbę pięćdziesiąt. W ciągu dwóch tygodni musiałam drukować drugą pulę. Osoby, które korzystały z moich usług korepetytorskich były zachwycone wizytówkami. Dałam je również rodzicom uczniów klasy, której jestem wychowawcą.

Teraz każdy z nich ma mój numer telefonu i e-mail. Między nami ulepszył się przez to kontakt. Wizytówki nie są duże więc z łatwością można je schować do małych kieszonek na przykład portfela lub torebki. Niektórzy znajomi nauczyciele poszli w moje ślady.