You are currently viewing Usługi detektywistyczne dla przyjaciółki

Usługi detektywistyczne dla przyjaciółki

Cześć, potrzebuję waszej opinii w pewnej kwestii. Na samym początku, powiem, że nie chodzi tu bezpośrednio o mnie, a o moją najbliższą przyjaciółkę. Agnieszka, od kilku miesięcy zaczęła strasznie kłócić się z Karolem (oczywiście, nie używam prawdziwych imion), dziwi mnie to, ponieważ, oni są już ze sobą bardzo długo, (około pięciu lat) i zawsze tworzyli bardzo zgrany zespół.

Czy pomóc w poszukiwaniach usług detektywistycznych?

usługi detektywistyczne

Wszystko jednak zmieniło się, kiedy moi przyjaciele przeprowadzili się do miasta Warszawa. Oboje dostali dobrze płatną pracę, wynajmowali naprawdę piękne mieszkanie. Wydawało się, że między nimi może być już tylko ślub, dzieci oraz radość do końca życia. Niestety, ta cała Warszawa chyba pokrzyżowała im plany. Agnieszka, coraz więcej czasu spędzała w swoim biurze, a Karol z czasem nawet przestawał przychodzić na noc do domu (zawsze tłumaczył się, że miał dużo pracy i wolał tego nie przenosić do domu). Kurczę, nie wiem, co mam o tym wszystkim myśleć, Agnieszka zadzwoniła do mnie wczoraj z ogromnym płaczem, ponieważ podejrzewa, że Karol ją zdradza, zasugerowała nawet, że przydałby się jej detektyw. Dziwna sprawa, nigdy nie podejrzewałam, że Karol, jest tego typu człowiekiem, zawsze był ślepo zapatrzony w Agnieszkę, a teraz? Prywatny detektyw, nigdy nie spodziewałam się, że akurat tej parze będzie potrzebny. Przyjaciółka do mnie dzwoni i prosi mnie żebym pomogła jej znaleźć usługi detektywistyczne Warszawa. Strasznie im współczuję i przyznam, że trochę nie wiem jak odnaleźć się w tej całej sytuacji.

Nie wiem czy powinnam pakować się w ich życie, mieszać się do tego wszystkiego? A, co wy myślicie? Powinnam? I jeszcze jedna kwestia, znacie, może jakieś dobre usługi detektywistyczne, albo innego detektywa w mieście Warszawa, którego mogłabym polecić mojej Agnieszce?