Usuwanie tatuażu, przebarwień oraz blizn

Nie wszyscy mają nieskazitelną cerę. Moja miała kilka niedoskonałości, które były moją zmorą od dawna. Miałam mocny trądzik od kiedy pamiętam, i zostały mi paskudne blizny. Poza tym pojawiły się też różne przebarwienia po słoneczne chyba. Dużo siedziałam na słońcu kiedyś, by te blizny jakoś wypalić, paranoja, cała Łódź się ze mnie śmiała, zamiast pomóc sobie na jeden problem, to zyskałam drugi.

Usuwanie tatuażu jest jej potrzebne

usuwanie tatuażuDowiedziałam się, że mikrodermabrazja pomaga pozbyć się tych wszystkich blizn i przebarwień. Jak się zorientowałam, że wcale nie jest to takie drogie, to bardzo się ucieszyłam. W końcu zwalczę swój problem. Już kiedyś myślałam, czy może mezoterapia mi nie pomoże, ale na blizny podobno ten zabieg jest lepszy, a mezoterapia uzupełnia cerę w różne składniki po prostu. Więc ją może zrobię po tym wszystkim. Pani kosmetyczka mi dokładnie wszystko wytłumaczyła, i mówiła, że nieraz trzeba ze 2 razy powtórzyć sesję, w zależności od głębokości blizn,i od tego jakie moja cera ma predyspozycje, czy jest podatna na takie zabiegi. Po pierwszym widziałam już lekką różnicę i byłam bardzo zadowolona, że w końcu mi się udało znaleźć kogoś kto mi pomoże. Polecę tę panią mojej koleżance, bo bezbolesne usuwanie tatuażu na terenie łodzi gdzieś chciała zrobić, bo jej rękę szpecił, a pani jest sprawdzona i na pewno jej nie zaszkodzi. Też się pewnie do niej zapisze, bo naprawdę działa cuda. Ja jeszcze rozważam, czy depilacja laserowa będzie u mnie wskazana, bo mam strasznie podatną skórę na zaczerwienienia i jak tylko golę się maszynką, to zaraz skóra jest sucha jak kartka papieru i łatwo o zadrapania.

Taki zabieg pomógłby mi wyeliminować ten problem, bo nie musiałabym dodatkowo skóry męczyć goleniem, i trochę by doszła do siebie po odpowiednim nawilżeniu jej na pewno. Muszę na spokojnie to wszystko przemyśleć sobie.