You are currently viewing Używane ubrania kupione dla taty czyli nowy towar z Anglii

Używane ubrania kupione dla taty czyli nowy towar z Anglii

Mój tata ostatnio bardzo dużo przytył. Naprawdę przytył tyle, że dla osób które nie widziały go już jakiś czas jest po prostu nie do poznania. Trochę martwię się o tatę. On jednak twierdzi, że pomimo tego że tyle przytył czuje się naprawdę dobrze.

Towar z Anglii w różnych rozmiarach

towar z angliiNo prawdę mówiąc nie mam powodów do tego żeby mu w to nie wierzyć. Widzę, że dobrze się czuje a do tego ma naprawdę dobry humor. Tata jednak od momentu jak przytył ma problem z tym żeby kupić sobie coś do ubrania. Ja czasem chodzę do sklepu gdzie jest tania odzież używana i pomyślałam że mogłabym zobaczyć tam czy jest coś tam dla niego. W tym sklepie jest przede wszystkim odzież używana damska w przeważającej ilości. Jednak musi być też odzież używana męska bo w końcu jest naprawdę dużo mężczyzn. Czyli mogę podejrzewać nawet, że te ubrania męska są naprawdę dobre. W sklepie tym zresztą jest polecany towar z anglii dlatego też jest dużo ubrań w dużych rozmiarach dlatego mogę mieć nadzieję na to że znajdę tam coś dla taty. Jest tam markowa odzież używana ja zawsze coś dla siebie tam znajdę. Jeszcze nigdy nie było takiego przypadku żebym tam weszła i sobie nic nie kupiła. Zawsze po prostu zawsze muszę z czymś wyjść. Na miejscu okazało się, że jest naprawdę dużo ładnych rzeczy dla mężczyzn i to w dużych rozmiarach. Wypatrzyłam dla taty kilka sweterków i jakieś koszulki. Nie wiedziałam do końca jaki rozmiar spodni tata może nosić. Na pierwszy raz uważam, że wystarczy mu nowych rzeczy. Muszę sprawdzić jakie nosi spodnie to może następnym razem kupię mu je także. Zresztą muszę się go spytać na czym najbardziej mu zależy i w co się teraz nie mieści.

Może w jakiś dresach byłoby mu wygodnie. Chociaż nigdy nie pamiętam tego żeby tata chodził w dresach. Tata powiedział mi, że najbardziej potrzebuje nowych koszulek.