You are currently viewing Używany narożnik za małe pieniądze

Używany narożnik za małe pieniądze

Mąż w okazyjnej cenie kupił domek letniskowy nad jeziorem, gdzie mieliśmy spędzać wszystkie wakacje. Wydał większość pieniędzy, ale zdecydowanie było warto. Domek był pusty i musiałam go urządzić. Postanowiłam kupić meble używane, żeby wyszło taniej.

Wstawienie do domku nad jeziorem tapicerowanego narożnika 

narożniki tapicerowaneDość sprawnie umeblowałam domek, bo natrafiłam na kilka ciekawych ofert, gdzie dostępne były tanie i w dobrym stanie meble. Brakowało tylko łóżka, ale tutaj uznałam, że najlepiej sprawdzi się rozkładany narożnik. W domku nie było miejsca na wstawienie sofy i łóżka a taki narożnik pełnił obie te funkcje. Postanowiłam w internecie przejrzeć oferty używanych narożników. Znalazłam dwa narożniki tapicerowane, które dostępne były w niskiej cenie. Jeden jednak nie posiadał funkcji spania, więc nie mogłam go kupić. Wybrałam ten drugi narożnik, który kosztował nieco więcej. Był w doskonałym stanie i nawet nie było widać śladów użytkowania. Kobieta z ogłoszenia sprzedawała ten narożnik, bo kupiła sofę z funkcją spania a miała małe mieszkanie i narożnik zajmował dużo miejsca. Zadzwoniłam do tej kobiety i umówiłam się na odbiór tego tapicerowanego narożnika. Poprosiłam brata, żeby ze mną pojechał, bo miał duże auto dostawcze i bez problemu przewiezie ten narożnik. Zgodził się pomóc i po trzydziestu minutach byliśmy w drodze. Kiedy zobaczyłam ten narożnik na miejscu, to byłam przekonana, że jest nowy. Tak był zadbany i dobrze, że zdecydowałam się kupić właśnie jego.

Domek letniskowy nad jeziorem udało się umeblować dość niskim kosztem. Wszystkie meble były co prawda używane, ale zachowane w doskonałym stanie. Jak budżet zostanie podreperowany, to może zdecyduję się kupić coś nowego. Na ten moment jednak nie czuję takiej potrzeby.