You are currently viewing W jakiej restauracji zorganizować komunię?

W jakiej restauracji zorganizować komunię?

Za jakiś czas moja córka miała przystąpić do pierwszej komunii świętej. W związku z tym zaczęłam już organizację imprezy komunijnej. Jedną z pierwszych rzeczy, jakie musiałam zorganizować był wybór sali na imprezę. Zależało mi na znalezieniu jakiejś dobrej i polecanej sali, dlatego zawczasu zaczęłam sprawdzać opinie o różnych restauracjach w okolicy.

Znalazłam restaurację na komunię w Opolskim

restauracja na komunię OpolskieJak wiadomo najwięcej opinii o różnych restauracjach można znaleźć na internecie. Dlatego to właśnie w tym miejscu zaczęłam szukać odpowiedniego dla siebie lokalu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: restauracja na komunię Opolskie, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć to czego poszukiwałam. Była to polecana restauracja z dobrymi opiniami klientów. Klienci pisali, że jest tam bardzo dobra organizacja imprez okolicznościowych. Restauracja jest bardzo pojemna i może pomieścić nawet do 150 gości. Dużą jej zaletą są przepyszne ciepłe dania oraz przystawki na stołach. Restauracja zapewnia też ciasta, owoce i alkohol za niewielką dopłatą. Cena od talerzyka jest naprawdę niska, przystępna. Zachęcona pozytywnymi komentarzami na temat tej restauracji postanowiłam ją zarezerwować na dzień komunii świętej córki. Na szczęście mieli wolny termin i mogli pomieścić moją ponad setkę gości komunijnych. Jak się już wkrótce okazało to był naprawdę świetny wybór.

Byłam bardzo zadowolona z tej restauracji. Jedzenie rzeczywiście było smaczne, a obsługa kelnerska profesjonalna i sprawna. Do dyspozycji gości była cała restauracja wraz z tarasem i kącikiem zabaw dla dzieci. Całość imprezy była bardzo dobrze zorganizowana. Ciepłe dania były podana w odpowiednich odstępach czasu, a zimne przekąski i napoje były cały czas dokładana na nasze stoły.