You are currently viewing W poszukiwaniu przedszkola w Krakowie

W poszukiwaniu przedszkola w Krakowie

Jeśli są wśród czytelników mamy przedszkolaków lub mamy przyszłych przedszkolaków, na pewno orientują się jak trudno jest znaleźć dla dziecka odpowiednie przedszkole. Tyle rzeczy musi ze sobą współgrać, tyle najróżniejszych wymagań musi zostać spełnionych! Na szczęście to wszystko już za mną. Jak mi poszło?

Na tropie dobrego przedszkola niepublicznego w Krakowie

Przedszkole niepubliczne w KrakowieW przypadku mojej rodziny od razu postawiliśmy na niepubliczną placówkę. Dlaczego? Z bardzo prostego powodu. Nasze starsze dziecko skończyło takie przedszkole niepubliczne w Krakowie i byliśmy bardzo zadowoleni z postępów, które tam zrobiło. Chcieliśmy, by młodsza córeczka też miała okazję na tak dobry, zdrowy i bezpieczny rozwój. Zależało nam też szczególnie na bogatej ofercie zajęć dodatkowych – basen, nauka języka obcego, taniec – to wszystko miało dla nas ogromne znaczenie. W końcu w dzisiejszych czasach bez znajomości języków obcych nie można liczyć na wiele. A na tańcu zależało nam przez wzgląd na zainteresowania naszej córeczki. Jej nóżki same tańczą do muzyki. Ona naprawdę kocha to robić, więc chcieliśmy jej dać możliwości rozwoju. Przedszkole uważam za doskonałe do tego miejsce. Udało nam się znaleźć takie przedszkole niepubliczne w Krakowie. Nie było tym samym, które ukończyło nasze starsze dziecko, jednak nie martwiłam się o to specjalnie wtedy, nie martwię się i teraz. W Krakowie jest całkiem sporo dobrych przedszkoli. 

My trafiliśmy na doskonałe przedszkole dla naszego dziecka. Widzę, że córeczka chętnie i bez marudzenia tam chodzi. Poznała już kilka koleżanek i jej życie towarzyskie rozkwita. Same zajęcia w przedszkolu, również te dodatkowe, bardzo jej się podobają. Zwłaszcza taniec. Wręcz buzia się jej nie zamyka. To bardzo przyjemne obserwować szczęśliwe dziecko.