You are currently viewing W sklepie w którym pracuje jest wyprzedaż mebli dziecięcych

W sklepie w którym pracuje jest wyprzedaż mebli dziecięcych

Mam na imię Patrycja. Pracuję w salonie meblowym. Dzisiaj jest u nas wyprzedaż. Od rana mamy spory ruch. Klienci przyjechali z różnych stron naszego miasta a także spoza niego. Nowy Sącz to spore miasto i jest w nim wiele salonów meblowych.

Meble dziecięce z atestami

meble dziecięceMy jako jedyni organizujemy teraz wyprzedaż. Mój sklep produkuje najlepsze meble. Produkcja mebli jest dla nas priorytetem. Zależy nam za zadowoleniu naszych klientów. Sprowadzamy najlepsze materiały i współpracujemy z cenionymi producentami. W naszym sklepie można kupić meble do różnych pomieszczeń. Mamy soldine meble dziecięce w nowym sączu, które posiadają atest odpowiednich instytucji. Meble są dopuszczone do użytkowania w domach. Wykonane są z najlepszych materiałów. Nie posiadają żadnych sztucznych barwników. Meble do salonu można kupić w zestawi lub osobno. Mamy wiele mebli do wyboru. Meble mogą być przeznaczone do mniejszych lub większych pomieszczeń. Każdy znajdzie coś dla siebie i swojego mieszkania. Wyprzedaże są spore. Na wybrane modele wyprzedaże sięgają zniżek do pięćdziesięciu procent. Wcześniej klienci mieli informacje o wyprzedaży. Ogłaszaliśmy to w radio w internecie. Roznoszone były także ulotki i katalogi po mieszkaniach i domach. Kuchnie na wymiar nie zostały uwzględnione w wyprzedaży. Kuchnie na wymiar wymagają dopasowywania ich do pomieszczenia. Zwykłe kuchnie jak najbardziej biorą udział w wyprzedaży i można takie meble kupić znacznie taniej. Dzisiaj mamy także wydłużone godziny pracy. Pracujemy dwie godziny dłużej. Przekazałam te informacje mężowi. Miał zawieźć dzieciaki do mojej mamy i miały u niej nocować.

My wieczorem wychodzimy na urodziny do znajomej. Mam nadzieję że nie będę bardzo zmęczona i będę miała siłę się bawić. Lubię imprezy ale od kiedy mamy dzieci rzadko wychodzimy