You are currently viewing Wakacyjne eleganckie sukienki

Wakacyjne eleganckie sukienki

W zeszłym roku wybrałam się z moimi dwoma najlepszymi przyjaciółkami na dwutygodniowe wakacje do Hiszpanii. Na miejsce naszego pobytu wybrałyśmy Barcelonę – pełną zachwycającej architektury, stolicę europejskiej mody. Przed wyjazdem nie wiedziałyśmy, że oprócz wygodnych, sportowych ciuchów powinnyśmy zadbać też o eleganckie ubrania…

Najlepszy butik z eleganckimi sukienkami

eleganckie sukienki damskieZ moimi przyjaciółkami znamy się już 20 lat, więc chciałyśmy się po prostu wspólnie się zrelaksować, nie myśląc o pracy i problemach w domu. Chciałyśmy też doświadczyć niesamowitego klimatu Barcelony na własnej skórze. Myślałyśmy, że jesteśmy dobrze przygotowane, jednak szybko okazało się, że wszystkie trzy musimy kupić sobie jakieś ładne sukienki, które będziemy mogły zakładać wieczorami  często chodziłyśmy do dość eleganckich restauracji (o dziwo było tanio), więc potrzebowałyśmy jakiś eleganckich sukienek, których niestety nie zabrałyśmy ze sobą. W poszukiwaniu fajnych butików spędziłyśmy naprawdę miłe popołudnie. Wybór w sklepach był naprawdę duży ale mimo tego nie mogłyśmy znaleźć niczego, co by nas zachwyciło. Dopóki nie trafiłyśmy na jednej z wąskich uliczek na mały butik, który w swoim asortymencie miał najpiękniejsze eleganckie sukienki damskie jakie widziałam. Jak dowiedziałyśmy się od właścicielki, która nas obsługiwała, kilka z sukni uszyła sama. Była naprawdę miła i pomogła nam w wybraniu najlepszych sukienek.

To były bardzo udane wakacje. A wieczorne wypady do restauracji były jeszcze lepsze kiedy miałam na sobie jedną z zakupionych w Barcelonie sukienek. Zaszalałam i kupiłam aż 3 sukienki, ale po prostu nie mogłam się oprzeć! W końcu te sukienki nie były aż takie drogie. W sumie dzięki temu mam teraz wspaniałą pamiątkę z tej podróży.