Warszawski projektant wnętrz

Warszawski projektant wnętrz

 

Przyznam szczerze, że przez ostatnie kilka lat żyłem bardzo skromnie. Wszystkie zarobione pieniądze odkładałem na konto oszczędnościowe. Miałem bowiem cel. Chciałem kupić spore mieszkanie w swoim mieście i porządnie je urządzić, nawiązując współpracę z projektantem. Gdy w końcu kupiłem mieszkanie, byłem bardzo podekscytowany. Musiałem jeszcze wybrać odpowiedniego projektanta.

Współpraca z architektem wnętrz

polecany architekt wnętrz - WarszawaJako że jestem pracownikiem korporacji, kwota na moim koncie oszczędnościowym dość pokaźnie rosła. Bardzo mnie to cieszyło i motywowało do dalszego odkładania funduszy. Przez te kilka lat żyłem bardzo skromnie, oszczędzając, na czym się dało. Nie żałuję tego ani trochę, ponieważ chwila, w której zakupiłem mieszkanie i odebrałem klucze, była jedną z najpiękniejszych i najbardziej satysfakcjonujących chwil w moim życiu. Musiałem jednak zrealizować drugą część mojego planu. Chciałem bowiem, by moje cztery kąty prezentowały się godnie i cieszyły moje oko. Dlatego też obiektem mojego zainteresowania stał się polecany architekt wnętrz – Warszawa to bardzo duże miasto, wobec czego mogłem wybierać i przebierać w ofertach kolejnych specjalistów. Kierowałem się głównie opiniami klientów oraz gustem, kiedy oglądałem ich portfolio. W końcu zdecydowałem się na współpracę z bardzo chwalonym, warszawskim projektantem wnętrz. Miałem nadzieję, że nasza współpraca okaże się bardzo owocna.

Gdy po raz pierwszy spotkałem się z architektem wnętrz, z którym postanowiłem nawiązać współpracę, byłem bardzo zadowolony. Okazało się, że doskonale rozumie on moje potrzeby, i świetnie antycypuje to, co mogłoby mi się spodobać. Od razu poczułem, że współpracuję z odpowiednim człowiekiem! Już nie mogę doczekać się finalnego projektu mojego mieszkanka!

Więcej informacji na stronie: https://www.patrykkowalski.eu/