You are currently viewing Warszawski projektant wnętrz

Warszawski projektant wnętrz

 

Przyznam szczerze, że przez ostatnie kilka lat żyłem bardzo skromnie. Wszystkie zarobione pieniądze odkładałem na konto oszczędnościowe. Miałem bowiem cel. Chciałem kupić spore mieszkanie w swoim mieście i porządnie je urządzić, nawiązując współpracę z projektantem. Gdy w końcu kupiłem mieszkanie, byłem bardzo podekscytowany. Musiałem jeszcze wybrać odpowiedniego projektanta.

Współpraca z architektem wnętrz

polecany architekt wnętrz - WarszawaJako że jestem pracownikiem korporacji, kwota na moim koncie oszczędnościowym dość pokaźnie rosła. Bardzo mnie to cieszyło i motywowało do dalszego odkładania funduszy. Przez te kilka lat żyłem bardzo skromnie, oszczędzając, na czym się dało. Nie żałuję tego ani trochę, ponieważ chwila, w której zakupiłem mieszkanie i odebrałem klucze, była jedną z najpiękniejszych i najbardziej satysfakcjonujących chwil w moim życiu. Musiałem jednak zrealizować drugą część mojego planu. Chciałem bowiem, by moje cztery kąty prezentowały się godnie i cieszyły moje oko. Dlatego też obiektem mojego zainteresowania stał się polecany architekt wnętrz – Warszawa to bardzo duże miasto, wobec czego mogłem wybierać i przebierać w ofertach kolejnych specjalistów. Kierowałem się głównie opiniami klientów oraz gustem, kiedy oglądałem ich portfolio. W końcu zdecydowałem się na współpracę z bardzo chwalonym, warszawskim projektantem wnętrz. Miałem nadzieję, że nasza współpraca okaże się bardzo owocna.

Gdy po raz pierwszy spotkałem się z architektem wnętrz, z którym postanowiłem nawiązać współpracę, byłem bardzo zadowolony. Okazało się, że doskonale rozumie on moje potrzeby, i świetnie antycypuje to, co mogłoby mi się spodobać. Od razu poczułem, że współpracuję z odpowiednim człowiekiem! Już nie mogę doczekać się finalnego projektu mojego mieszkanka!

Więcej informacji na stronie: https://www.patrykkowalski.eu/