You are currently viewing Wizyta w mieście Kudawa dla teściów

Wizyta w mieście Kudawa dla teściów

Moi teściowie w tym roku obchodzili czterdziestą rocznicę ślubu. W sumie na taką rocznicę wypadało kupić coś wyjątkowego. W sumie stwierdziliśmy razem ze szwagrem, że będziemy się w tym roku składać na jakiś wyjątkowy prezent. Po prostu chcieliśmy y było to coś czego nie zapomną.

Miasto Kudowa przywita ich miło i serdecznie

KudowaNie chciałam kupować im czegoś praktycznego bo przecież takie prezenty dostają co roku przy okazji świąt, imienin czy urodzin. Chciałam żeby to było coś tylko dla nich. W sumie wpadłam na pomysł by wysłać ich na dłuższy weekend do spa do kudowy zdrój. W sumie właśnie miasto Kudowa była miejscem gdzie teść oświadczył się teściowej. Także dla nich to właśnie miejsce powinno być magiczne i romantyczne zarazem. Chciałam by mieli piękne apartamenty z cudownym widokiem. W sumie noclegi były bardzo różne. A chodziło o to by pokój był naprawdę luksusowy. W końcu czterdziesta rocznica ślubu to jest to.
Były na stronie internetowej pensjonaty, które miały w swoich usługach wiele zabiegów. Znalazłam pensjonat, który znajdował się w centrum Kudowa zdrój i maił naprawdę wiele atrakcji. Można było zamówić małżeński apartament. Do tego pełne wyżywienie na cały pobyt a także pierwszego dnia romantyczną kolację z kwiatami. Oczywiście do tego wszystkiego chcieliśmy zamówić teściom kilka zabiegów, do wyboru przez nich. W sumie ten pomysł spodobał się bardzo zarówno mojemu mężowi jak i szwagrowi. Dlatego nie myśleć długo po prostu zarezerwowaliśmy pobyt. W sumie do końca udawaliśmy, że nie pamiętamy o rocznicy ślubu. Gdy w dzień rocznicy daliśmy kopertę z zaproszeniem na wyjazd. rodzice byli naprawdę bardzo szczęśliwi.

Nawet nie spodziewałam się tego, że tak może ucieszyć ich wyjazd. Teściowa w sumie od razu zaczęła planować co z sobą wezmą i co koniecznie muszą zobaczyć.