You are currently viewing Wizyta w suwalskiej restauracji

Wizyta w suwalskiej restauracji

Od kilku dni przebywaliśmy u krewnych na wschodzie kraju. Czas spędzaliśmy głównie na wizytach rodzinnych oraz zwiedzaniu okolicznych muzeów i ośrodków kultury. Ponadto, przepiękny klimat oraz wspaniałe widoki umilały nam czas, a cała nasza rodzina świetnie się bawiła.

Smaczne potrawy w suwalskiej restauracji

suwałki restauracjaOprócz standardowych punktów wycieczki, postanowiliśmy skorzystać także z bogatej oferty gastronomicznej regionu, gdyż wiele z tych dań jest sławnych na całą Polskę. Gdy skończyliśmy zwiedzać muzeum  regionalne, skorzystaliśmy z zaproszenia i już wkrótce jedliśmy przepyszne dania. Zgodnie stwierdziliśmy, że jeżeli chodzi o Suwałki restauracja, w której mieliśmy okazję przebywać spełniła wszystkie nasze oczekiwania. Wystrój lokalu nawiązywał do tradycji tego wspaniałego regionu, a potrawy były nie tylko pyszne, ale również pięknie wyeksponowane na talerzach. Przy wejściu do restauracji przywitał nas bogato zastawiony stół z regionalnymi produktami w postaci serów, przetworów i wędlin ze świeżym pieczywem, co stanowiło idealną przystawkę. Dekoracje wewnątrz lokalu różniły się kolorystyką, lecz jako całość prezentowały najlepsze bogactwo regionu i świetnie pasowało do wyposażenia. Nasze dania były skomponowane z najlepszych produktów, a wspaniałe grzyby i dziczyzna przypominały potrawy z najlepszych stołów w Europie. Potrawy były serwowane na wytrzymałej, polskiej porcelanie, na której widniały misternie wykonane motywy kwiatowe. Także obsługa spełniła swoje zadanie celująco dbając o swoich gości i serdeczną atmosferę. Po obfitym obiedzie i smakowitym deserze opuściliśmy restaurację obiecując sobie, że pewnego dnia ponownie w niej zagościmy.

Będąc u krewnych mieliśmy okazję zwiedzać różne miejsca oraz lokale. W jednym z nich zostaliśmy ugoszczeni po królewsku, a serwowane potrawy na długo pozostały w naszej pamięci. Dania były wyśmienite, a wspaniała atmosfera tego miejsca bardzo pozytywnie wpłynęła na naszą oceną oraz samopoczucie.