You are currently viewing Włoskie sukienki oraz piękne coccinelle torebki

Włoskie sukienki oraz piękne coccinelle torebki

Pracowałam kiedyś w banku. Była dosyć fajna praca. Dobra była przede wszystkim lokalizacja placówki, w której pracowałam. Mianowicie punkt znajdował się blisko małego ryneczku , a także blisko były sklepy z wyjątkową odzieżą. Zawsze gdy czekałam na autobus do domu wchodziłam do tych sklepików.

Coccinelle torebki są wysokiej jakości

coccinelle torebkiW jednym były włoskie sukienki, które zawsze mi się podobały. Tak naprawdę to te włoskie ubrania damskie przyciągały mnie już od samej witryny. Właścicielka sklepu codziennie ubierała manekiny w inne stroje. Wyglądały naprawdę zjawiskowo. Zawsze miałam ochotę wejść i kupić daną rzecz z manekina bez przymierzania. Ta luksusowa odzież damska miała jednak swoją cenę. Niestety nie stać mnie było na zakupy w tym sklepie. Koleżanka powiedziała mi jednak, że jest moda włoska sklep internetowy, a tam są zazwyczaj dość duże rabaty. I rzeczywiście przez internet można było kupić rzeczy dużo taniej. Były także stylowe coccinelle torebki, które podobno są bardzo wysokiej jakości. Przez internet zdecydowałam się kupić dwie sukienki. Na rynku obok mojej pracy także było zawsze dużo sklepików z odzieżą. A ja, że jestem bardzo podatna na różnego rodzaju promocje często tam właśnie dokonywałam zakupów. Koleżanki z pracy śmiały się ze mnie, że kupuje sobie tyle rzeczy. Śmiały się a potem same gdy tylko zobaczyły co kupiłam szły i kupowały podobne rzeczy. Najbardziej jednak koleżankom z pracy podobały się włoskie sukienki, które kupiłam przez internet. Nawet jednej koleżance pożyczyłam swoją sukienkę gdy szła na wesele do siostry. Sukienka rzeczywiście była na tyle elegancka, że nadawała się na tego typu uroczystość.

Trochę bałam się ją pożyczyć, jednak koleżanka zapewniała mnie, że będzie o nią dbała. I rzeczywiście sukienka wróciła do mnie cała. Jednak nie lubię pożyczać swoich rzeczy.