You are currently viewing Współlokatorka robiąca badania magnetyczne

Współlokatorka robiąca badania magnetyczne

Od kilku dni mam nową współlokatorkę. Jest zupełnie ode mnie różna. Przed jej przeprowadzką zdecydowałam, że zrobię jej miejsce w łazience i tak dalej. Wcześniej mieszkał ze mną mój znajomy, dlatego cała półka w łazience, była przeznaczona tylko na moje kosmetyki.

Po co badania magnetyczne?

Badania magnetycznePrzez ponad pięć godzin dzieliłam szafki na pół. Wyrzuciłam chyba z połowę swoich kosmetyków do pielęgnacji, tylko po to żeby moja nowa współlokatorka wniosła do łazienki, żel pod prysznica, pastę i szczoteczkę do zębów. Oraz krem nawilżający… Nawet nie ma osobnego, kremu na dzień i na noc, rozumiecie to? Ta dziewczyna ma tylko jeden krem! Ostatnio wpadłyśmy na siebie w kuchni i po pięciu minutach absolutnej ciszy postanowiłam jakoś rozpocząć rozmowę i zapytała, czym się zajmuje… Odpowiedziała mi, że przeprowadza badania…, jakie badania? Zapytałam. Ona odpowiedziała mi, że przeprowadza badania penetracyjne, oraz badania ultradźwiękowe, ponadto badania składu chemicznego-PMI, a także badania magnetyczne… No jasne, bo ja przecież doskonale wiem, czym są badania penetracyjne. Doskonale orientuję się jak przeprowadzić badania ultradźwiękowe. Wiem, do czego stosujemy badania składu chemicznego-PMI i po co są badania magnetyczne!? Jasne! Po minucie kolejnej ciszy, zapytałam jej, czy w takim razie, to oznacza, że pracuje gdzieś w szpitalu? To znaczy w laboratorium? Wiecie, co ona zrobiła? Uśmiechnęła się, wzięła łyka kawy i wyszła… Wyszła, śmiejąc się, ze mnie! Co, za małpa? Nie dam jej za wygraną, siedzę teraz i czytam, czym są te wszystkie badania penetracyjne i inne badania składu chemicznego-PMI i wiecie, co? Chyba już, wiem, czemu ona jest taka, a nie inna.

Mimo wszystko boje się dalszego z nią mieszkania. Musimy się jakoś dogadać, bo tak szczerze mówiąc, to nie wyobrażam sobie z nią życia. Mieszkam w moim mieszkanku, już ponad pięć lat i naprawdę nie chciałabym się z niego wyprowadzać, tylko przez jakąś babkę, która robi badania magnetyczne!