You are currently viewing Wybieramy roletę idealną

Wybieramy roletę idealną

W domach naszych babć zasłony były nieodłączną ozdobą okien. Pełniły funkcję estetyczną, a wieczorami i w nocy chroniły przed ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów. Dbanie o nie jednak wymagało sporo pracy. Zasłony łatwo się kurzą i brudzą od częstego dotykania, a z kolei ich pranie jest męczące i pracochłonne.

Dobór rolet w Poznaniu 

rolety poznańOd kilkunastu lat zasłony są więc wypierane  na rynku przez rolety. Mamy ich sporo rodzajów. Dzielimy je przede wszystkim na zewnętrzne i wewnętrzne. Częściej jednak decydujemy się na montaż od środka, w mieszkaniu. Jest to mniej inwazyjne rozwiązanie. Jest to przede wszystkim estetyczny sposób zasłaniania okien na przykład w biurach. Zawsze warto korzystać ze sprawdzonych firm montujących rolety poznań ma na swoim rynku kilkanaście takich przedsiębiorców. Większość z nich przyjeżdża do klienta, prezentuje możliwe rozwiązania do danego typu okien, umożliwia wybór tkanin i technologii. Rolety w dużych miastach bez problemu wykonywane są na wymiar według indywidualnych potrzeb klienta. Możemy zdecydować się na rolety montowane do ściany nad oknem, a poniżej karnisza lub takie, które zakładane są bezpośrednio na okienną ramę. Tu mamy wybór rolet przywiercanych lub nakładanych, co w żaden sposób nie ingeruje w ramę. To doskonałe rozwiązanie, jeśli wynajmujemy mieszkanie i jesteśmy zobowiązani zdać je za jakiś czas w nienaruszonym stanie. Zawsze do wyboru jest rodzaj materiału i jego kolor. 

Rolety to doskonałe zastępstwo mniej modnych już dziś zasłon. Ich funkcjonalność wyparła rozwiązania tkanin wieszanych na karniszach. Obecnie zamontujemy je bez kłopotu w każdym większym mieście z pomocą profesjonalnej firmy, a także w wielu mniejszych miasteczkach. Rozwiązania zawsze są dopasowane do potrzeb klienta.