You are currently viewing Wyjątkowa makieta architektoniczna, którą otrzymałam w prezencie

Wyjątkowa makieta architektoniczna, którą otrzymałam w prezencie

Cześć wiecie, co jestem dzisiaj totalnie oczarowana. Mój ukochany wręczył mi przed chwilą prezent na naszą czwartą rocznicę i ze łzami w oczach do was piszę, ponieważ tak romantycznego podarunku chyba nikt na świecie nie dostał!

Makiety architektoniczne i historia związku

makiety architektonicznePamiętacie z pewnością, jak wielokrotnie narzekałam, że Darek ciągle przesiaduje w tym swoim pokoju i buduje modele domów. Postrzegałam to, jako istne szaleństwo. Dzisiaj jednak dowiedziałam się, jaki był cel tego przedsięwzięcia. Dariusz wykonał dla mnie coś niesamowitego. Takie makiety widuje się tylko na wystawach. Jednak to, co on przygotował przebija chyba nawet najwspanialsze modele architektoniczne największych i najwspanialszych miast na całej ziemi. Bowiem Darek zbudował nowe miasto, zupełnie nasze, złożone z miejsc związanych z naszą relacją. Na wejściu do miasta, mamy klub, w którym się poznaliśmy, domek z drewna nad jeziorem, w którym byliśmy na swoich pierwszych wspólnych wakacjach. Naprawdę na tej makiecie znajduje się cała nasza historia. Miasto składa się z ponad 40 obiektów, których ze wzruszeni nie jestem wam teraz w stanie wymienić. Fachowo wykonane makiety architektoniczne nabrały dzisiaj dla mnie kompletnie nowego znaczenia, a kiedy pomyślę ile on w to wszystko musiał włożyć pracy, w ten każdy domek, ławeczkę w parku, drzewko w lesie, to jest nieprawdopodobne. Myślałam, że po czterech latach mój Dariusz nie będzie mnie już w stanie niczym zaskoczyć. A jednak udało mu się i choć wydawało mi się, że już bardziej kochać go nie mogę, dzisiaj podwajam stawkę. Wzruszona i szczęśliwa odchodzę od ekranu komputera.

Za godzinę wybieramy się z Darkiem na naszą rocznicowa kolację, a tam czeka go wielka niespodzianka ode mnie, o której napiszę wam jutro z samego rana. Trzymajcie jednak za mnie kciuki. Pa