You are currently viewing Wykonam sesję fotografii mojej przyjaciółce

Wykonam sesję fotografii mojej przyjaciółce

Moja przyjaciółka zdecydowała się na sesje zdjęciową. Od wielu lat ja do tego namawiała. Przyjaciółka ma idealną urodę moim zdaniem. Trochę się na tym znam bo zajmuje się profesjonalnie wykonywaniem zdjęć.

Fotografia mnie zawsze interesowała

fotografia Fotograf to nie tylko mój zawód aele tez moja pasja. Tania fotografia w Bydgoszczy interesowała mnie od małego. Pamiętam jak zabierałam aparat mojemu dziadkowi i robiłam rodzicom i rodzinie zdjęcia. Dziadek pokazywał mi jak takie zdjęcia należy profesjonalnie wywoływać. Do tej pory zachowałam sobie stary aparat po moim dziadku. To będzie rodzinna pamiątka. Zdjęcia ślubne są moimi najważniejszymi zleceniami. Zdjęcia ślubne są moja pasją ale lubię także wykonywać portrety, sesje rodzinne i dla dzieci. Staram się być elastyczna i spełniać potrzeby swoich klientów. Fotograf na wesele musi być otwarty na prośby swoich klientów. Zawsze w trakcie podpisania umowy pokazuję moim klientom swoje prace z poprzednich uroczystości. Każdy klient chętnie je ogląda bo widzi mniej więcej jak moje zdjęcia wyglądają i na co zwracam największą uwagę. Oczywiście wszystko podlega negocjacjom i jeśli klient ma jakieś inne pomysły na swoją sesją ślubną to ja jestem jak najbardziej otwarta na wszystkie propozycje. Przyjaciółka mieszka na co dzień w mieście Bydgoszcz. Widzimy się praktycznie od święta. Często namawiałam ja na sesje bo zawsze przyjeżdżam do rodziców z Warszawy z aparatem. Zawsze była oporna ale teraz jak do niej dzwoniłam i mówiłam że będzie to od razu powiedziała, że chce mieć sesję. Jak się okazało przyjaciółka jest w ciąży.

Chciała mi robić niespodziankę i poprosiła mnie o sesje ciążowa z jej mężem. To było dla mnie duże wyróżnienie. Już uprzedziłam przyjaciółkę, że następna sesją jaką im zrobię to będzie ich wesele. Będę musiała jednak na to jeszcze trochę poczekać.