Wykrycie zdrady przez detektywa

Jakieś pół roku temu mój mąż zmienił pracę. Twierdził, że w tamtej za mało zarabiał i że ogólnie chciał czegoś więcej. W sumie podobało mi się to, że jest taki ambitny. Jednak od tego czasu gdy zmienił zatrudnienie zaczął często wracać do domu w nocy lub wieczorami.

Bardzo skuteczny detektyw

agencja detektywistyczna wrocławTwierdził, że jest nowy i nie wszystko jeszcze rozumie dlatego też ostaje w pracy dłużej albo, że wyszedł z kolegami z pracy na piwo. No sytuacje te powtarzały się dość często. Do tego między nami było coraz gorzej. Ja znam swojego męża i wiem doskonale kiedy coś ukrywa. Jednak on twierdził, że to ja coś sobie wymyślam. Ja jednak miałam przeczucie, że coś jest nie tak. Pomyślałam o tym, że może kogoś ma i po prostu tak to wszystko teraz wygląda. Postanowiłam to sprawdzić. Jednak sama nie mogłam tego zrobić. Stwierdziłam więc, że wynajmę profesjonalistę. Wiedziałam gdzie znajduje się  dobra agencja detektywistyczna wrocław bo moja znajoma z niej kiedyś korzystała. Pojechałam tam więc od razu po pracy. Powiedziałam jak sprawa wygląda. Pan potraktował mnie bardzo poważnie. I powiedział, że odezwie się wtedy gdy tylko będzie coś dla mnie miał. Ja łudziłam się jeszcze, że wszystko jest w porządku. Jednak po dwóch dniach zadzwonił detektyw, że chce się ze mną spotkać. Pokazał mi zdjęcia męża z kobietą w dwuznacznych sytuacjach. To z nią spędzał czas po procy gdy mówił mi, że pracuje albo, że jest gdzieś w knajpie z kolegami.

Miałam więc już teraz dowody na to, że jestem zdradzana przez niego. Szybko mu o tym powiedziałam i wystąpiłam o rozwód z jego winy. Miałam dowody także łatwo było mi to udowodnić. Cieszę się, że skorzystałam z pomocy detektywa bo pewnie długo byłabym jeszcze przez męża oszukiwana. A tak szybciej mogłam zacząć nowe życie bez niego.