You are currently viewing Wymarzony rower elektryczny

Wymarzony rower elektryczny

  • Post author:
  • Post category:Hobby

Zacznę od tego, że jestem naprawdę ogromnym miłośnikom rowerów i jazdy na rowerze. Już jako dziecko bardzo interesowałem się rowerami. Myślę, że to może być spowodowane tym, że mój tata jak był młody, to również pasjonował się jazdą na rowerze, amatorsko również uprawiał kolarstwo.

Rower elektryczny jest wspaniałym wynalazkiem

 

rower elektrycznyTakże myślę, że tą pasję mam po moim tacie. Generalnie od zawsze mieliśmy w domu najzwyklejsze rowery focus. Nie były to jakieś drogie modele, po prostu najzwyczajniejsze rowery. Od zawsze jednak marzył mi się swój własny solidny rower elektryczny. Konkretnie marzy mi się model, w którym zamontowane są magura hs11. Takie rowery elektryczne są po prostu genialne, moim zdaniem są to najlepsze rowery na świecie, jakie tylko są. Niestety ich cena jest po prostu zabójcze. Niektóre modele kosztują nawet tyle, że można by za takie pieniądze kupić sobie samochód. Mnie niestety na taki rower nie stać, chociaż musze powiedzieć, że jak oglądam te modele rowerów na internecie, to strasznie mi szkoda, że niestety nie mogę sobie na taki właśnie rower pozwolić. Mam nadzieję jednak, że kiedyś, jak już będę zarabiał swoje własne pieniądze to uda mi się zaoszczędzić tyle pieniędzy, żeby sobie sprawić ten mój wymarzony rower. Niestety póki co jestem na utrzymaniu moich rodziców i wiem, że nawet jakbym poprosiłbym ich o taki rower, to i tak nie miałbym na co liczyć. Nie pochodzę z bogatej rodziny, moi rodzice są zwykłymi pracownikami, nie zarabiają dużo pieniędzy, także nawet jeżeli by bardzo, ale to bardzo chcieli taki właśnie rower mi kupić, to i tak nie byłoby ich na to stać.

Tak jak już wyżej jednak wspomniałem, mam nadzieję, że ja kiedyś będę zarabiał na tyle dobrze, żeby sobie taki rower kupić. Póki co muszę zadowolić się tym rowerem, który mam. W sumie on nawet nie jest taki zły.