You are currently viewing Wynajem namiotów weselnych zamiast sal

Wynajem namiotów weselnych zamiast sal

Ostatnio przeglądając internet natrafiłam na ciekawy artykuł o tym, że popularne stają się plenerowe imprezy pod namiotem. To znaczy – popularne zawsze były, ale tylko jeśli chodzi o zwykłe spotkania grupy przyjaciół.

Wynajem namiotów – kiedy się przyda?

wynajem namiotów weselnychTeraz podobno namioty wypierają tradycyjne sale, które wynajmowało się na wesela czy osiemnastki. Właśnie wynajem namiotów weselnych podobno jest teraz bardzo dochodowy – jeśli chodzi o sezon letni, to nie ma weekendu, w którym wypożyczalnie miałyby jeszcze jakiś namiot na stanie. Chyba podpatrzono to z amerykańskich filmów, ale najważniejsze jest to, że ludziom się to podoba. To naprawdę dobry sposób na obniżenie kosztów wesela. Wynajem namiotów ma się dobrze jeśli chodzi też o imprezy promocyjne miasta, ale to jest raczej stałe od lat. Hitem stały się wypożyczalnie hal namiotowych, które organizują w swoich namiotach odlotowe osiemnastki. Podobno mnóstwo młodzieży decyduje się na taką imprezę, a ci, którzy urodzili się w zimie, pewnie trochę im zazdroszczą. Pamiętajmy, że namioty są zawsze tańsze niż sala, a poza tym zapewniają stały dopływ świeżego powietrza tam, gdzie panuje gorączka sobotniej nocy. Każda wypożyczalnia namiotów ma jednak swoje odrębne zasady, o których należy pamiętać i bezwzględnie ich przestrzegać. Trzeba oddać namiot w idealnym stanie, więc jeśli ktoś zaprasza osoby, które mogą zachowywać się agresywnie lub zabrudzić namiot, powinien o tym pamiętać i ponieść tego konsekwencje.

Zdecydowanie podsumowując jednak wszystkie plusy i minusy takiej imprezy pod namiotem, jest to świetne rozwiązanie na sezon letni – wręcz idealne, jeśli na imprezie nie pojawią się komary. Taka impreza ma niepowtarzalny charakter, a namioty, które oferują firmy, są naprawdę pojemne i stylowe, więc sprawdzą się idealnie. Polecam na przykład www.turbonamioty.pl.