You are currently viewing Wynajmuję firmę budowlaną do budowy domu

Wynajmuję firmę budowlaną do budowy domu

Bardzo zależało mi na kupnie tej ziemi i jak w końcu jej właściciel się zdecydował na sprzedaż to wystąpiłem z ofertą. Byłem w stanie zapłacić za nią każde pieniądze, ponieważ lokalizacja była idealna i miałem nawet projekt domu, który chcę tam postawić.

Do wyboru miałem mnóstwo firm budowlanych z Torunia

firmy budowlane ToruńZaraz po podpisaniu umowy kupna sprzedaży załatwiłem wszystkie formalności i zabrałem się za szukanie firmy, która postawi mój dom. Są różne firmy budowlane Toruń i musiałem dokonać właściwego wyboru. Nie znam się na budowlance i kierowałem się nie tyle opiniami co cenami. Chcę wybudować dom jak najtaniej, żeby jeszcze zostały mi jakieś oszczędności. Nie planowałem i nie zamierzam brać kredytów, dlatego pod lupę wziąłem najtańsze firmy budowlane Toruń i z nich postanowiłem jakąś wybrać. Jeden właściciel takiej firmy nawet zawiózł mnie na teren, gdzie niedawno wybudowali dom. Wszystko było bardzo dobrze wykonane i cena również mi odpowiadała. Zdecydowałem się ich zatrudnić. Właściciel firmy uważnie obejrzał mój projekt i powiedział, że to będzie prosta sprawa. Musiałem wyłożyć na początek znaczną sumę pieniędzy na zakup materiałów budowlanych. Na wszystko dostaję faktury i rozliczamy się co do każdej złotówki. Facet zresztą ma dojścia do tanich materiałów budowlanych i dzięki temu oszczędności były widoczne już pierwszego dnia. Z zainteresowaniem przyglądam się jak idzie praca mojego domu i nawet dowiedziałem się wielu istotnych spraw związanych z tego typu budową. Niebawem będzie wszystko skończone.

Dom mi się bardzo podoba. Firma wywiązała się ze wszystkich ustaleń i jestem pod ogromnym wrażeniem. Tak dobrze to jeszcze nigdy nie trafiłem i na pewno w przyszłości się też do tej firmy odezwę, ponieważ są godni zaufania.