You are currently viewing Wyposażenie salonu kosmetycznego

Wyposażenie salonu kosmetycznego

Nazywam się Ewa. Właśnie otwierałam swój pierwszy w życiu salon kosmetyczny i musiałam zająć się zorganizowaniem całego wyposażenia. W Szczecinie jest producent sprzętu, którego potrzebuję, więc podjęłam z nim współpracę.

Salon kosmetyczny prowadzony samodzielnie

salon kosmetycznyW katalogu było bardzo wygodne łóżko ze sprzętem, na którym wykonywana jest mikrodermabrazja, więc od razu je zamówiłam. Nie byłam przekonana, czy mezoterapia także na nim może być robiona, więc zadzwoniłam tam i dopytałam o szczegóły. Uzyskałam bardzo wyczerpujących informacji i mogłam spokojnie dokończyć zamawianie. Powiedziałam przedstawicielowi, że będzie u mnie także depilacja laserowa i jest mi potrzebny niezbędny sprzęt. Wszystko w ofercie było dostępne, więc wyposażenie miałam już z głowy. Miałam już wybrany lokal w galerii, gdzie będzie mój gabinet kosmetyczny i trwały tam już prace przygotowawcze. Wynajęłam ekipę, która wyremontowała całe pomieszczenie. Dostawa sprzętu była zarezerwowana na koniec przyszłego tygodnia, ponieważ do tego czasu już miał być przygotowany gabinet kosmetyczny, w którym będę pracowała. Na początek salon kosmetyczny będę prowadziła sama, ale z czasem jak będzie dużo klientek to zatrudnię dodatkową osobę. Na razie muszę rozkręcić interes. W Szczecinie jest bardzo dużo mieszkańców a galeria przyciąga tłumy, więc jestem przekonana, że wybrałam idealną lokalizację na swój gabinet kosmetyczny i będę miała powodzenie. Jak już będę miała wszystko gotowe to zaproszę moje przyjaciółki na zabiegi, bo obiecałam im, że będą moimi pierwszymi klientkami.

Mój chłopak Marcin bardzo mnie wspiera przez ten cały czas i mi dużo pomaga. Wie, że na pewno sobie poradzę, ponieważ mam doświadczenie, które dał mi szczeciński salon kosmetyczny Pani Marylki, u której pracowałam przez kilka lat.

Informacje o salonie na stronie http://ikeszczecin.pl