You are currently viewing Wypożyczyłam na wesele napis “Love”

Wypożyczyłam na wesele napis “Love”

Bardzo zależało mi na niebanalnym designie mojego wesela. Chciałam, żeby nie ograniczało się jedynie do eleganckiej bieli, ale żeby wnosiło coś więcej w wygląd całej imprezy. Długo zastanawiałam się nad wynajęciem osób zajmujących się aranżacją takich imprez, ale ostatecznie zdecydowałam, że najbardziej będę zadowolona, jeżeli zajmę się tym osobiście.

Napis „Love” na wesele w Warszawie

napis love na wesele warszawaTak też zrobiłam, a pomogła mi przy tym mój najlepsza przyjaciółka, która ma uderzająco podobny gust do mojego. Jednogłośnie stwierdziłyśmy, że spomiędzy wszechobecnej bieli powinna przebijać czerwień, która jest symbolem miłości i namiętności. Wybór kwiatów w tym wypadku wydawał się pozornie oczywisty, jednakże ja nie chciałam róż. Zdecydowałam się na piękne gerbery, które zawsze urzekały mnie swoją lekkością. W tym samym kolorze były obicia krzeseł, serwetki oraz wizytówki oznaczające miejsca. Zakupiłyśmy również czerwone balony w kształcie serc, które wypełniłyśmy helem. Sprawiły one na weselu dużo frajdy obecnym dzieciom. Jednakże poza drobnymi ozdobami brakowało nam czegoś wyjątkowego w tej aranżacji. Sala była na tyle duża, że spokojnie pomieściłaby dwa razy więcej gości, więc zdecydowałyśmy się na ozdobienie parkietu kolejną ozdobą, która zdecydowanie przykułaby wzrok wszystkich osób. Spośród różnych proponowanych przez firmy ozdób najciekawsza wydała nam się perspektywa postawienia w tamtym miejscu dużego napisu „Love”. W celu odnalezienia najlepszej oferty wpisałam w wyszukiwarce hasło „ napis love na wesele warszawa” i znalazłam produkt, który był w bardzo korzystnej cenie i był stosunkowo blisko miejsca w którym planowałam mieć wesele. Jego dowiezienie nie sprawiło żadnego problemu, a to jak ubogacił wygląd naszej sali weselnej jest wręcz nie do uwierzenia.
Napis zrobił furorę na imprezie. Taniec na jego tle pięknie wypadł na filmie z naszym pierwszym tańcem. Poza tym wiele osób robiło sobie zdjęcia wykorzystaniem napisu jako rekwizytu. Oprócz tego sprawiał niewątpliwie imponujący efekt wizualny.