You are currently viewing Wysoki standard w hotelu

Wysoki standard w hotelu

W tamtym roku pojechaliśmy z mężem na wakacje razem ze znajomymi. W sumie to ten wyjazd ze znajomymi był już zaplanowany od jakiś trzech lat. Tylko ja miałam małe dziecko. Potem z kolei koleżanka była w ciąży. I tak się stało, że razem mogliśmy wyjechać dopiero teraz.

Pobyt w hotelu ze znajomymi

najlepszy hotel w MrągowieWiedzieliśmy od dawna, że będziemy jechać na mazury a najlepiej do Mrągowa. Po prostu wszyscy uwielbiamy to miejsce. Ja osobiście uważam, że nie ma lepszego miejsca gdzie można tak dobrze odpocząć. Ważne jest też to, że jest to miejscowość gdzie jest co robić także gdy nie ma pogody do tego żeby spędzić czas nad wodą. Mój mąż powiedział, że musimy mieć najlepszy hotel w Mrągowie bo tyle czasu czekaliśmy na ten wyjazd, że nam się po prostu należy. Nie zwracaliśmy za bardzo uwagi na koszty. Ale jednak okazało się, że ten najlepszy hotel nie jest też wcale aż tak bardzo drogi. Pokoje na zdjęciach wyglądały bajecznie a do tego nie kosztowały dużo. Z okien pokoi rozciągał się piękny widok co dla mnie było bardzo ważne. Hotel znajdował się w bardzo dobrej lokalizacji czyli w centrum miasta. Do tego w hotelu jest piękna restauracja, która aż zachęca do tego żeby w niej jeść. Znajomi też byli zachwycenie tym hotelem, który my znaleźliśmy. Zarezerwowaliśmy sobie pokoje na dwa tygodnie. Cieszyłam się jak dziecko, że spędzę dwa tygodnie w tak pięknym miejscu. Gdy tam pojechaliśmy pokoje i cały hotel zrobiły na mnie takie wrażenie, że koniecznie musiałam sobie zrobić zdjęcie w każdym niemal miejscu.

Byłam zaskoczona tym, że są tam tak duże łazienki. Jednak najczęściej w hotelach nawet tych dobrych łazienki są małe. A tu była naprawdę spora przestrzeń. I do tego łazienki wyglądały bardzo ładnie. Takie płytki jak były w łazience hotelowej sama chciałabym mieć u siebie.