You are currently viewing Zajęcia sportowe i plac zabaw

Zajęcia sportowe i plac zabaw

Prowadzę zajęcia sportowe dla różnych osób. Na moje zajęcia przychodzą naprawdę różni ludzie. Są to osoby młode, starsze, a nawet dzieci. Rodzice chętnie je do mnie przyprowadzają, zwłaszcza jeśli mają one problemy z prawidłową postawą.

Plac zabaw od producenta i praca z dziećmi

plac zabawJa wtedy używam takich sprzętów, które przypominają trochę plac zabaw. Przez to moi najmłodsi klienci bardzo chętnie chcą ćwiczyć. U mnie zajęcia nie są drogie. I zawsze staram się dostosowywać do możliwości finansowych moich klientów. U mnie trzeba zapłacić za zajęcia z góry. Ale jeśli kogoś nie stać, a musi wykonywać odpowiednie ćwiczenia dla zdrowia, na przykład lekarz takie zapisał. To ja bardzo chętnie takie osoby przyjmuję i rozkładam im płatność na raty. Mój producent sprzętu sportowego zawsze udziela mi pewnych rabatów. Przez to moja sala sportowa jest bogata w najlepszy sprzęt. Niemalże we takie jakie są używane przez siłownie plenerowe. Najbardziej to chyba te dzieciaki uwielbiają do mnie przychodzić.Traktują te zajęcia jak przyjście na plac zabaw producent. Ja mam bardzo dobre podejście do dzieci, one mnie po prostu uwielbiają. Wielu moich klientów pyta mnie, czy otworze coś takiego jak siłownie zewnętrzne. Ale mnie na razie nie stać na rozbudowę mojej firmy.Ale jeśli będzie do mnie przychodzić coraz więcej ludzi na zajęcia sportowe. to czemu nie będzie można nad tym pomyśleć. Ale póki co moim klientom musi wystarczyć to co mam w swoich salach pod dachem. Wiem, że z czasem komuś mogą się znudzić te zajęcia sportowe. W tego typu zajęciach liczy się przecież wytrwałość i systematyczność.

Bez tego trudno będzie mówić o jakiś widocznych efektach. Do mnie przychodzą z różnych powodów, czy kondycyjnych, zdrowotnych, albo po prostu chcą wyjść z domu. Mam pięciu zatrudnionych pięciu trenerów.