You are currently viewing Zakładanie spółek w ofercie kancelarii

Zakładanie spółek w ofercie kancelarii

Nazywam się Marek i prowadzę biuro prawne w centrum Krakowa. Moja żona Ewa jest wykładowcą na uczelni. Mamy trójkę dorosłych dzieci.

Biuro oferuje pomoc przy zakładaniu spółek

zakładanie spółekŻona kiedyś pracowała w fundacji i chciała założyć własną, ale zakładanie fundacji wiązało się z licznymi wyjazdami do Warszawy, bo tam miała powstać, więc żona zrezygnowała, bo nie miała czasu. Zajęła się tym jej siostra Iwona, która na bieżąco ją informuje. U mnie w biurze prawnym świadczymy usługi dla wszystkich. Przychodzą osoby fizyczne, dla których prawo pracy nie jest czytelne i my im pomagamy rozwiązać wszelkie problemy. Do naszego biura przychodzi naprawdę bardzo ludzi po porady prawne, których im zawsze udzielamy i wychodzą zadowoleni. Takie jest przesłanie mojego biura, żeby wszystkim udzielić niezbędnej pomocy. Niedawno zjawił się u nas młody chłopak, którego interesowała obsługa prawna firm, ponieważ właśnie zaczynał rozkręcać swój biznes i chciał mieć pewność, że wszystko będzie poprawnie działało. W naszej ofercie jest wszystko, nawet zakładanie spółek nie stanowi problemu, bo mamy wykwalifikowaną grupę ludzi, którzy specjalizują się we wszystkich gałęziach prawa. Nasza koleżanka Maria zna doskonale prawo pracy i to ona udziela pomocy klientom, którzy w tym temacie potrzebują pomocy. Moja żona wykłada na uczelni między innymi prawo spółek cywilnych i posiada wszelkie informacje, jeżeli chodzi o zakładanie spółek Kraków i czasami jak jest u nas w biurze to także udziela porady klientom. Mój brat, który mieszka w

Warszawie także ma własne biuro, ale jego porady prawne dotyczą tylko i wyłącznie prawa pracy, ponieważ na tym się doskonale zna i jest bardzo szanowany w środowisku. Mama jest na pewno z nas bardzo dumna. Zawsze chciała ,żebyśmy sobie obaj radzili w życiu i tak właśnie jest.