You are currently viewing Zalety kamiennych zlewozmywaków

Zalety kamiennych zlewozmywaków

 

Właśnie jesteśmy w trakcie remontu naszej kuchni i całym czas szukamy nowych rozwiązań, żeby była ona zarówno funkcjonalna, jak i atrakcyjna wizualnie. Postanowiliśmy z mężem, że tym razem nie będziemy kupować szafek do kuchni, bo ostatnio szybko nam się popsuły, ale zamówimy całość u znajomego stolarza. Pomógł on nam zaprojektować takie szafki, które w pełnie spełniają nasze oczekiwania. 

Kamień w mojej kuchni

zlewozmywaki kamienneZnajomi od dawna powtarzali mi, że najlepsze szafki do kuchni czy łazienki to te robione na wymiar. I rzeczywiście u tych osób, które zamawiały szafki, były one bardziej trwałe i dawały lepszy efekt końcowy. W tym roku to my z mężem remontujemy kuchnię i postanowiliśmy iść za poradą znajomych. Zatrudniliśmy znajomego stolarza do tego, żeby wykonał dla nas szafki do kuchni. Od dawna podobały mi się zlewozmywaki kamienne i stworzyliśmy takie projekt, że będę mogła mieć taki zlewozmywak we własnej kuchni. Kamień wygląda bardzo efektownie, a przy tym jest o wiele bardziej odporny na zniszczenia, niż inne tworzywa. Jakimś tam minusem jest jednak cena takich zlewozmywaków, ale wychodzę z założenia, że opłaca się zapłacić trochę więcej i mieć coś na dłuższy czas. Zlewozmywaki kamienne mają różne kolory, ja postawiłam na jasny kamień, który będzie się pięknie komponował z kolorem szafek. Kamień trzeba odpowiednio pielęgnować, jednak już udało mi się znaleźć odpowiednie produkty, którymi będę czyścić zlewozmywak.

Kamień w pomieszczeniach staje się coraz popularniejszy. Używa się go w różnych celach i miejscach. Ja, na przykład, będę miała w kuchni kamienny zlewozmywak. Wykonany z jasnego kamienia będzie wprowadzał do wnętrza wyjątkowy klimat. Przy okazji taki zlewozmywak jest odporny na zniszczenia, będą mogła się więc nim cieszyć przez długi czas.