You are currently viewing Zamontowanie instalacji gazowej w aucie

Zamontowanie instalacji gazowej w aucie

 

Samochód był mi potrzebny do tego, żeby dojeżdżać do pracy. Codziennie przemierzałem około stu kilometrów i było to spory wynik. Auto miałem stosunkowo nowe, bo rok temu kupiłem je sobie i byłem zadowolony, bo samochód właściwie był bezawaryjny i się sprawdzał na długich trasach.

Ekonomiczne podróże samochodem z instalacją gazową

montaż lpg RzeszówOstatnio paliwo podrożało i litr kosztował ponad pięć złotych. Tak wysokich cen to jeszcze nigdy nie było. Byłem zaniepokojony, bo ponosiłem i tak spore wydatki związane z dojazdami do pracy. Nie zamierzałem wydawać tyle na paliwo i zacząłem rozważać montaż lpg Rzeszów był miastem, gdzie było wiele firm oferujących instalacje gazowe do aut i ze znalezieniem kogoś na szybko to nie było żadnego problemu. Obliczyłem sobie koszty związane z instalacją gazową i wydatki na paliwo, które ponosiłem dotychczas. Nie było sensu się dłużej zastanawiać. Pojechałem do najbliższej firmy, która zajmowała się montażem instalacji gazowej i dogadałem się w kwestii współpracy. Auto mogłem od razu zostawić a pracownik tej firmy zapewnił mnie, że do jutra auto będzie gotowe. W pracy wziąłem sobie dzień wolny. Nie chciałem jechać pociągiem, bo przyzwyczajony byłem jednak do wygody. Urlop dostałem bez problemu. Następnego dnia niecierpliwie czekałem na kontakt z tej firmy z informacją, że samochód był gotowy. Skontaktowano się ze mną po szesnastej. Pracownik przekazał mi wszystkie najważniejsze informacje i wiedziałem jak obchodzić się z autem na gaz.

W końcu wizyta na stacji benzynowej nie przyprawiła mnie o dreszcze. Za gaz zapłaciłem o wiele mniej i byłem zadowolony, że zamontowałem sobie gaz w samochodzie. Dzięki temu mogłem sporo zaoszczędzić i nie martwiłem się już o drożejące paliwo, bo mnie to już nie dotyczyło.