You are currently viewing Zamówienie dla ojca spinek do mankietów

Zamówienie dla ojca spinek do mankietów

Od kiedy mój ojciec prowadził własną firmę, to o wiele lepiej nam się powodziło. Byłam dumna ze swojego taty, ponieważ ciężko pracował na ten sukces a początki nie były wcale takie łatwe. Na początku często pracował do późna, ale opłaciło się to wszystko.

Logo na spinkach wykonane przez profesjonalną firmę 

spinki do mankietów z logoZbliżały się urodziny mojego ojca i dlatego postanowiłam w tym roku podarować mu wyjątkowy prezent. Już nawet wiedziałam co to będzie. Wpadłam na pomysł, żeby zamówić dla ojca spinki do mankietów z logo jego firmy. To logo on sam zaprojektował i miało dla niego ogromne znaczenie. Był dumny z tego projektu. Musiałam znaleźć firmę, która specjalizowała się w wykonywaniu spinek z logo i zlecić im wykonanie. Ojciec logo swojej firmy miał dostępne na stronie internetowej, skąd je pobrałam. Szybko udało mi się znaleźć firmę od spinek do mankietów, bo przyjaciel ojca dał mi namiary. Zapewnił, że będę zadowolona z usług tej firmy, bo pracowali tam sami doświadczeni ludzie. Ojciec codziennie nosił koszule i miał spinki do mankietów, ale nie były one wyjątkowe. Ja zamierzałam sprezentować mu spinki z logo jego firmy i wiedziałam, że ojca ten gest wzruszy. Firma, którą polecił mi taty przyjaciel przyjęła moje zamówienie i wykonali dla mnie projekt spinek do mankietów dla taty. Logo było czytelne a spinki eleganckie. Takie właśnie lubił mój tata. Zapłaciłam za wszystko i czekałam na przesyłkę. Miałam dla ojca wspaniały prezent urodzinowy.

Okazało się, że mój prezent ojcu podobał się najbardziej. Codziennie zakładał spinki do mankietów, które podarowałam mu na urodziny. Tak jak zakładałam, ojca wzruszył mój gest, bo nie spodziewał się tak wspaniałego prezentu. Byłam kreatywna, bo przecież byłam jego córką i miałam kogo naśladować.