Zapewnienie pracownikom komfortu

 

Od kilku lat jestem właścicielem cukierni w Kielcach. Staram się jak mogę, aby warunki w niej były jak najlepsze dla moich pracowników, dlatego gdy dowiedziałem się o niesprawnych drzwiach tylnych, wejściowych, musiałem je jak najszybciej wymienić, ponieważ są to drzwi, których dosyć często się używa.

Wygoda dzięki dobrym drzwiom

drzwi kielceNasze zniszczone drzwi nie chciały się zamykać, a przy okazji straszliwie skrzypiały. Był to znak, że ewidentnie zasługują na wymianę. Na szczęście wiedziałem, gdzie można zakupić dobrej jakości drzwi Kielce są pod tym względem dobrym miastem, w którym można dostać zaopatrzenie jakiego aktualnie potrzebujemy. Znalazłem w kieleckim sklepie internetowym świetne drzwi zewnętrzne, które idealnie pasowały do mojego sklepu. Było ich na tyle dużo, iż zdecydowałem się na pomoc obsługi. Zatelefonowałem pod podany numer kontaktowy. Obsługa była bardzo miła. Pomogła mi wybrać odpowiednie drzwi bazując na informacjach jakie im podałem, czyli wymiary, ich przeznaczenie oraz miejsce. Zakupiłem duże, dobrze zabezpieczone na trzy zamki, drewniane drzwi. Ich montaż był bardzo prosty. Od momentu ich zamontowania, moi pracownicy sobie je chwalą, gdyż są bardzo łatwe w obsłudze. Posiadają stopkę zatrzymującą pod danym kątem, przez co przeniesienie składników od dostawców nie sprawia najmniejszego problemu. Ja, jak i moi pracownicy bardzo jesteśmy zadowoleni z zakupu i mogę je polecić każdemu właścicielowi sklepu, czy tak jak w moim przypadku – cukierni.

Jest to świetne rozwiązanie, ponieważ naprawdę ułatwia życie. Drzwi są na tyle bezpieczne, że nie musimy obawiać się włamania. Dostanie się do środka bez kluczy, starając się pokonać trzy zamki stanowi niemalże niewykonalne zadanie, więc jest to bardzo dobry, antywłamaniowy sposób.