You are currently viewing Zapisałem żonę na profesjonalną sesję zdjęciową

Zapisałem żonę na profesjonalną sesję zdjęciową

Moja żona już od wielu lat wspominała o tym, że chciałaby mieć zrobioną piękną i profesjonalną sesję zdjęciową. Kiedyś chciała być modelką. Te aspiracje porzuciła już dawno temu, ale zamiłowanie do pozowania i sesji zdjęciowych w niej pozostały. Postanowiłem znaleźć jakieś zaufane studio fotograficzne w okolicy i zapisać ją na wymarzoną sesję.

Udana sesja zdjęciowa w Bydgoszczy

profesjonalna sesja zdjęciowa bydgoszczMój znajomy polecił mi studio fotograficzne, gdzie sam wykupił kiedyś podobną usługę. Była to profesjonalna sesja zdjęciowa Bydgoszcz to miasto w którym znajduje się siedziba tego studia, dlatego nie musiałem daleko jechać, żeby załatwić wszystkie formalności i dopytać się o szczegóły. Zrobiłem to jeszcze tego samego dnia. Okazało się, że tak jak twierdził znajomy, studio to jest bardzo profesjonalne. Zatrudnia samych doświadczonych i rekomendowanych fotografów, którzy mają prawdziwy “dryg” i zamiłowanie do swojego zawodu. Posługiwali się oni wysoko jakościowym sprzętem fotograficznym i sami wywoływali zdjęcia metodą cyfrową. Można było wybrać małe sesje, gdzie wykonywanych było do dziesięciu zdjęć, bądź duże sesje zdjęciowe, gdzie można było liczyć nawet na pięćdziesiąt różnorodnych ujęć w studio fotograficznym oraz w plenerze. Zdecydowałem się na tą drugą opcję. Dowiedziałem się, że taka sesja będzie trwała około czterech godzin, dlatego trzeba sobie zarezerwować odpowiednią ilość czasu.

Już wkrótce przekonałem się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Moja żona okazała się wręcz zachwycona profesjonalną sesją zdjęciową, która ją czekała. Wszystko odbywało się zgodnie z planem i tym, co zamówiłem. Cena całej sesji była bardzo przystępna, tym bardziej że w cenę był już wliczony koszt wywoływania zdjęć. W tym studio można było zamówić również ramki do fotografii.