You are currently viewing Zastosowanie druku na szkle z grafiką

Zastosowanie druku na szkle z grafiką

Druk na szkle z grafiką jest nowoczesnym i niecodziennym rozwiązaniem służącym do dekoracji wnętrz – zarówno w większych domach, mieszkaniach, jak i powierzchniach biurowych, czy sklepach i marketach. Firmy zajmujące się działaniami w tej dziedzinie drukują zdjęcia, czy grafiki na różnych materiałach, na przykład na papierze, szkle, czy płytach PCV. Dzięki takiej różnorodności klient ma bardzo duże pole manewru co do miejsca, gdzie chce umieścić wykonany produkt ze szkła.

Zastosowania szkła z grafiką w dekoracji wnętrz

szkło z grafiką z WarszawyEfektowne wzory w szkle są coraz bardziej powszechne we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach, biurach, czy mieszkaniach. Firmy zajmujące się produkcją i montażem dodatków ze szkła pomogą odpowiednio udekorować nasz salon, pokoje w kuchni, czy jadalni i salonie, a nawet łazienki. Szkło z grafiką z Warszawy jest modnym i popularnym rozwiązaniem. Duża estetyka wykonania w połączeniu z dobraniem odpowiedniej grafiki pozwala na dużą dowolność i bardzo dobrą jakość wykonania. Druk wykonywany jest przy wykorzystaniu nowoczesnych technik i nowych technologii, a także dobrych jakościowo produktów, takich jak farby i barwniki, pozwalające idealnie odwzorować daną grafikę. Niezależnie od formatu wybranego zdjęcia produkcja na szkle zawsze będzie bardzo dobrej jakości. W przypadku problemów z nadesłanym plikiem graficznym profesjonalne firmy potrafią doradzić w wyborze innej grafiki, bądź odpowiednim dostosowaniu aktualnie wybranej.

W ofercie producentów na szkle można znaleźć folie samoprzylepne, które dopasują się do każdego rodzaju powierzchni – na przykład skosów w mieszkaniach, czy nietypowych ścianach. Również do dyspozycji są prace na panelach szklanych, które wykonane z odpowiednich materiałów potrafią zastąpić płytki ceramiczne w kuchni.