You are currently viewing Zatrudnienie doświadczonego psychologa dziecięcego

Zatrudnienie doświadczonego psychologa dziecięcego

Otworzyłem prywatną placówkę medyczną, ponieważ miałem świadomość, że takie miejsce było potrzebne. Dla mnie sprawą najważniejszą było, żeby pacjenci nie musieli długo czekać na termin wizyty u specjalisty. Oferta placówki skierowana była głównie do najmłodszych mieszkańców miasta.

Placówka oferująca pomoc psychologa dziecięcego 

psycholog dziecięcy w Warszawie MokotówPlacówka była już prawie gotowa. Brakowało mi tylko jednego specjalisty, żeby móc ruszyć do przodu. Psycholog był konieczny, ponieważ na jego usługi było dość spore zapotrzebowanie i musiał być to najlepszy psycholog dziecięcy w Warszawie Mokotów był dzielnicą, gdzie działała moja placówka. Dojazd był wygodny dzięki temu dla każdego mieszkańca, co wszystkim znacznie wszystko ułatwiało. Specjalisty postanowiłem poszukać za pomocą znajomości. Znałem środowisko lekarzy dobrze i dzięki temu mogłem mieć pewność, że ktoś poleci mi odpowiedniego psychologa. Namiar na specjalistę dał mi Sylwester, psychiatra z Bydgoszczy i od razu skontaktowałem się z tym poleconym specjalistą. Był to młody i ambitny człowiek, który zaimponował mi swoją wiedzą. Takiego psychologa dziecięcego potrzebowałem do swojej placówki i już po pierwszej rozmowie zaproponowałem temu człowiekowi zatrudnienie. Zaoferowałem mu dość wysokie wynagrodzenie, które go skusiło, ponieważ długo na odpowiedź nie musiałem czekać. Miałem już komplet specjalistów i mogłem otworzyć swoją placówkę. Pacjenci zaczęli zapisywać się na wizyty już pierwszego dnia z samego rana.

Psycholog dziecięcy radził sobie doskonale ze wszystkimi pacjentami. Dzieciaki go lubiły, przez co dość szybko obdarowywały go ogromnym zaufaniem. Rodzice byli zachwyceni i polecali moją placówkę medyczną wszystkim swoim znajomym w całej Warszawie. Wszystko układało się idealnie.