You are currently viewing Zatrudniłem się na magazynie z automatami tokarskimi cnc

Zatrudniłem się na magazynie z automatami tokarskimi cnc

Mam na imię Piotrek. Zostałem zatrudniony w magazynie. Pracuję od poniedziałku do piątku. Praca bardzo mi się podoba. Pracuję na nowoczesnych maszynach. Automaty tokarskie CNC są sprowadzone z zagranicy.

Automaty tokarskie mają gwarancję

automaty tokarskie cncKosztują dużo ale jakość wykonania jest bardzo wysoka. Sprzęt jest łatwy w obsłudze i nie stanowi problemu nawet dla mnie. Firma w której pracuje zatrudnia także specjalistę, który odpowiedzialny za wszystkie naprawy. Pan Mirosław zatrudniony jest w firmie od dziesięciu lat. Praktycznie od samego początku działania firmy na lokalnym rynku. Kiedyś jak były profesjonalne automaty tokarskie CNC były starszej generacji, pan Mirosław miał bardzo dużo pracy. Naprawa wrzecion to była praktycznie jego codzienność. Obecnie naprawa wrzecion od trzech lat w firmie nie była już konieczna. Nowa technologia jednak jest dużo lepsza. Naprawa maszyn CNC nie w każdej sytuacji jest prosta. Niektóre elementy bardzo łatwo się wymienia z niektórymi jest więcej zabawy. Generalnie pan Mirek ma bardzo dużo sprzętu i części więc stara się naprawiać wszystkie maszyny na miejscu. Obecnie nowe automaty tokarskie CNC podlegają gwarancji. Gwarancja trwa pięć lat i w tym czasie producent odpowiada za naprawę. Serwis maszyn CNC jest wykonywany przez specjalistę raz w roku. Pan Mirek przeprowadzał mi szkolenie na automaty tokarskie CNC i dzięki niemu moja wiedza jest dużo większa. Pan Mirek powiedział, że maszyny które mają na stanie ponad dziesięć tam sprzedają. Sprzedaż maszyn CNC jest opłacalna dla firmy.

Może jej cena nie jest wysoka ale bardziej się to opłaca niż inwestowanie w stary sprzęt, który jest już zużyty. Pan Mirek bardzo dobrze tłumaczy i jako długoletni specjalista ma ogromną wiedzę, która chętnie się dzieli. Praca z takimi ludźmi to sama przyjemność.