You are currently viewing Źle filtrowana woda

Źle filtrowana woda

Cześć, mam pewien problem. Od kilku tygodni coś zmieniło się w mojej wodzie. Wszystko zaczęło się do tego, iż zauważyłam, że moje pranie, pomimo dodawania zmiękczacza, oraz płynu do płukania, miało nieprzyjemny zapach. Do tej pory, to mi się nigdy nie zdarzało.

Ile kosztuje efektywne filtrowanie wody?

filtrowanie wody Później problem zaczęły zgłaszać moje dzieci. Młodsza córka zaczęła sygnalizować problemy z rozczesywaniem włosów, a starszy syn zaczął narzekać na problemy z cerą, choć do tej pory to się nigdy nie zdarzało. Zrobiłam, więc test na zawartość żelaza, oraz twardość wody. Oczywiście wyniki były straszne, dlatego też postanowiłam zainwestować w efektywne filtrowanie wody. Chociaż troszkę obawiam się, że to nie wystarczy. Jeszcze kilka tygodni temu spółdzielnia mieszkaniowa zapewniała, nie tylko mnie, że ostatnio przeprowadziła uzdatnianie wody, więc te problemy nie powinny mieć miejsca! Myślicie, że mogę zamówić, jakieś dodatkowe usługi dla pewności, na przykład takie, jak odżelazianie wody, czy też zmiękczanie wody. A może wszystkie te działania, obejmuje filtrowanie wody? Przyznam wam, że czuję się troszkę oszukana. Spółdzielnia pokazuje mi niby te wszystkie papiery na uzdatnianie wody, a efekty przecież są, jakie są! I teraz będę musiała na własny koszt, to wszystko załatwiać, bo przecież, oni zrobili już wszystko, co musieli i umywają ręce. Dobrze, jednak ja nie przyszłam, tu narzekać, tylko chciałam się zapytać was, czy wiecie może wiecie, ile może mnie kosztować, takie odżelazianie wody?

 

Jeśli ma to być dla mnie jakaś kosmiczna inwestycja, to już chyba będę wolała się wyprowadzić. No, może troszkę dramatyzuję, jednak, bardzo chciałabym, żebyście odrobinę mi pomogli i powiedzieli ile może kosztować mnie to całe zmiękczanie wody. Dobrze już nie marudzę, uciekam. Pozdrawiam.