You are currently viewing Zlecenie na mate antypoślizgową

Zlecenie na mate antypoślizgową

Firma, którą prowadzę dostaje bardzo dużo zleceń. Często są to zlecenia od stałych klientów, z którymi współpracuję od lat. Ostatnio jednak zgłosił się do nas nowy przedsiębiorca, który zamówił wyposażenie adr w ogromnej ilości. Byłem zaskoczony tak dużym zleceniem, zwłaszcza, że jeszcze zamówił inne produkty jak pasy transportowe w ilości tysiąca sztuk!

Mata antypoślizgowa – będzie się nadawała?

mata antypoślizgowaKażdy pas posiada narożnik pasa transportowego, który jest dołączony do zamówienia i sprzedawany w zestawie. Było tego naprawdę dość dużo. W miarę szybko uwinęliśmy się z zamówieniem dla tego klienta i na szczęście dostawa została zrealizowana na czas. Zaangażowałem w to zlecenie najlepszych pracowników. Jest to nowy klient i zależy nam aby taka współpraca trwała na stałe. Tak duże zlecenia nie wpadają nam na co dzień, dlatego są tak bardzo ważne. Kiedy klient otrzymał towar, który u nas zamówił, to ponownie się skontaktował ale tym razem zamówił papier do tachografu cyfrowego i pytał czy solidna mata antypoślizgowa, którą posiadamy będzie u niego w zakładzie nadawała. Oczywiście potwierdziłem, ponieważ każda nasza mata antypoślizgowa wykonana jest z najlepszych materiałów i wszyscy klienci zawsze są bardzo zadowoleni. Niesamowite, klient zamówił papier do tachografu w ilości pięciuset sztuk oraz zapytał, czy wysłana zostanie mu jedna mata antypoślizgowa, aby mógł ją sprawdzić przed zakupem. Wykonaliśmy zlecenie, ale oczywiście mata antypoślizgowa została wysłana jako gratis, żeby zachęcić klienta do współpracy. Udało się.

Dzwonił z informacją, że mata antypoślizgowa jest doskonała i zamówił ich całe mnóstwo. Przy okazji również powiedział, że nasze wyposażenie adr jest bardzo dobre i na pewno będzie z nami współpracował na dłuższą metę. Cel został osiągnięty. Jestem zadowolony.