You are currently viewing Zlecenie na projekt parku z mocną ławką parkową betonową

Zlecenie na projekt parku z mocną ławką parkową betonową

Posiadam swoją firmę już od kilkunastu lat i otrzymuję zlecenia od poważnych instytucji, firm a także oczywiście osób fizycznych. Ostatnio pojawiła się u mnie ważna persona i otrzymałem zlecenie zaprojektowania parku w mieście.

Ławka parkowa betonowa się sprawdza

ławka parkowa betonowaPark jest dość okazałych rozmiarów, więc będziemy mieli sporo pracy. Na szczęście termin na wykonanie jest jak najbardziej realny. Specjalnością Marka, mojego pracownika jest mała architektura miejska, więc wezmę go do zespołu, który będzie realizował zlecenie. Myślę, że w parku obowiązkowa jest mocna ławka parkowa betonowa, która świetnie sprawdza się w różnych warunkach i sam ją zaprojektuje. Chcę aby park wyglądał nowocześnie. Będzie tam również podświetlana fontanna i oczko wodne. Nowoczesna ławka to doskonały projekt, który już kiedyś wykonywałem. Pamiętam, że wtedy projektowałem również beton architektoniczny i klient był szalenie zadowolony. Uznałem, że w parku będzie wydzielona strefa na plac zabaw. Bardzo dużo rodzin z dziećmi przychodzi do parku, więc ten pomysł jest idealny! Naturalnie również obowiązkowym wystrojem będą donice betonowe, w których będą się znajdowały kwiaty, czy zimną rośliny przystosowane do takich warunków pogodowych. To zlecenie jest bardzo ważne dla mnie, ponieważ dzięki temu moja firma znajdzie się w czołówce. Zaangażowałem do tego zlecenia najlepszych projektantów, którzy mają doskonałą wyobraźnię przestrzenną i na pewno poradzą sobie z takim zadaniem. Park musi wyglądać najlepiej w mieście, ponieważ będzie to wizytówka mojej działalności.

Kiedy stworzone zostaną donice betonowe, które planuję zaprojektować w różnych rozmiarach i kształtach to zabierzemy się za resztę. Jak będzie projekt gotowy do skontaktuję się ze zleceniodawcą, żeby mu go przedstawić do zatwierdzenia