Znajomy montuje mi prostą kierownicę motocyklową

Z chłopakami to poznaliśmy się w trójmieście. Wtedy był zjazd motocyklistów i pojawiło się mnóstwo osób z całego kraju. Zaprzyjaźniliśmy się wtedy i regularnie jeździmy motocyklami po całym kraju. To są świetni ludzie i bardzo cenię sobie ich przyjaźń.

Każdy w ekipie ma zamontowaną prostą kierownicą motocyklową

proste kierownice motocykloweNasza ekipa od jakiegoś czasu posiada takie same maszyny. Zainwestowaliśmy w nowe manetki, kombinezony i cała ekipa jak jest w trasie wygląda rewelacyjnie. Ostatnio znajomy zaoferował, żebyśmy wszyscy zainwestowali w proste kierownice motocyklowe, które są bardzo modne w tym sezonie. Będziemy na pewno świetnie się prezentować na drodze jak każdy motocykl będzie miał taką kierownicę. Oczywiście każdemu pomysł przypadł do gustu i zabraliśmy się do działania. Jeżeli chodzi o wymianę kierownicy to nie mam na ten temat zielonego pojęcia i poprosiłem znajomego o pomoc. Kiedy już zakupiliśmy wszyscy te proste kierownice motocyklowe to pozostała tylko ich wymiana. Kumpel przyszedł do mnie następnego dnia i wspólnie zabraliśmy się do działania. Pomagałem mu sporo podając narzędzia i przytrzymując niektóre elementy. Kiedy już ta kierownica została zamontowana to przyznam, że wyglądało to na prawdę świetnie. Teraz rozumiem, dlatego wszyscy mamy mieć takie proste kierownice. Nie tylko estetyka co wygoda mnie urzekła. Jak ruszyłem, aby sprawdzić nową kierownicę to przyznam, że jazda była o wiele wygodniejsza. Ręce miałem proste i było mi na prawdę bardzo wygodnie. To był doskonały zakup.

Kiedy spotkaliśmy się wszyscy to na prawdę nasza ekipa robiła niesamowite wrażenie. Wszystkie motocykle prezentowały się na prawdę szałowo a ludzie na ulicy aż się za nami oglądali. Przejażdżka tego dnia była na prawdę przyjemna i pełna wrażeń.